2733
2734
عنوان

خجالت یعنی چی اصلا؟

79 بازدید | 13 پست

چرا مثلا بعضیامون توی جمع احساس خجالت میکنیم یا میخوایم کنفرانس بدیم ضربان قلبمون میره بالا و قرمز میشیم و...  مگه توی کنفرانس و جمع و...  چه بلایی میخوان سرمون بیارن؟ یا چه چیزی رو میخوایم از دست بدیم؟ کلا خجالت کشیدن بنظر شما از چی و از کجا میاد؟

از عدم اعتماد بنفس!!

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ازنظر شخصیتی میگما .نه مالی و حتی شغلی و جایگاه

اره الان که دقت میکنم من همیشه کلیت یه ادمو درنظر میگیرم. یعنی یه ادمو با همه چیزش یعنی هم جایگاه و خانواده و...  واقعا نکته ی خوبی بود عزیزم مرسی 😍😍

اره ولی چرا همچین فکرایی میکنیم؟ اون لحظه که مثلا نیم ساعت بیشتر طول نمیکشه حالا ون طرف برتر باشه یا ...

میدونی چرا این فکرارو میکنیم اخ همیشه طرفا یجوری اعتماد بنفس دارن و باخوبی صحبت میکنن ادم جا میخوره و خودشو پایین میدونه البته این نظره منه😕😕