2410
2553
عنوان

ست ناخن گیر اونت لطفا بیایین ی لحظه

252 بازدید | 11 پست

بچه ها کسی واسه بچه ش ست اونت خریده؟ من از دیجی کالا خریدم حس میکنم تقلبیه

از خدا میخوام حال دل همتون همیشه خوبه خوب باشه😊😊❤❤😊😊❤❤😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خانومی شما یک تاپیک در مورد شربت پلارژین گفته بودین برا سرماخورئگی و اینا ... خواستم بدونم برا بچه ز ...

بله عزيزم من خواهرزاده م يك سال و نيمشه، دكتر براش تجويز كرده،

2456
مقدارش چقدر؟؟ . اخه تو نت زدم دیدم برا  کودکان شش تا دوازده سال .. و بزرگسالان نوشته

اگه تهران باشید، دکتر برادران رو سرچ کنید بسیار دکتر خوب و قابل اعتمادی هستن ، فکر نمیکنم همینطوری دارویی رو تجویز کنن .‌اونم واسه بچه ی یک ساله، مقدارشو نمیدونم الان از خواهرم میپرسم بهتون میگم❤❤❤

مقدارش چقدر؟؟ . اخه تو نت زدم دیدم برا  کودکان شش تا دوازده سال .. و بزرگسالان نوشته

دختر خواهرم یک سال و نیمشه، دکتر گفته ۳/۵ سی سی بهش بده

اگه تهران باشید، دکتر برادران رو سرچ کنید بسیار دکتر خوب و قابل اعتمادی هستن ، فکر نمیکنم همینطوری د ...

ن عزیزم تهران نیستم .. سرفه های پسر من ده روزه تموم نشده خلطی هم هست خواستم این شربتو امتحان کنم .. شربت تیماسین و بنفشه که فایده نداش

2714
ممنون  پسر من معمولا شربتاش پنج سی سی هست با توجه به سن و وزنش

ببین پلارژینو ی دوره بده، اگر خلطاش خوب نشد، عنبر نسارا دود کن تو خونه، و ی دوره ی ی هفته  ای شربت اموکسی کلا‌ بده بهش کامل خلطشو میگیره، دختر من یک ماه درگیرش بود همینطور خواهرزادهم

ببین پلارژینو ی دوره بده، اگر خلطاش خوب نشد، عنبر نسارا دود کن تو خونه، و ی دوره ی ی هفته  ای ش ...

عنبر نسارا هم باید اصل باشه اخه .. نمدونم لصلشو از کجا پیدا کنم

.

.راستش شربت گفتم همسرم خرید اوردالان ولی هم درش سریع باز شد ! یعنی هم نچرخوندمش هم کشیدو بالا بار شد شوهرمو میگم این پلمپ نبود که ب این راحتی باز شد میگه نه مشکلی نداره ولی من دو دلم میگم انگار قبلا سرش باز بوده

عنبر نسارا هم باید اصل باشه اخه .. نمدونم لصلشو از کجا پیدا کنم . .راستش شربت گفتم همسرم خرید اورد ...

ولی ای کاش ی دکتر ببری خیال خودت راحتتره