2726
عنوان

در مورد خیانت میشه بیاین لطفا

191 بازدید | 13 پست

اگه شوهرتون چند ماه قبل در حد چت بهتون خیانت کرده باشه و بعدش پشیمون شده باشه و جبران کنه میتونید دوباره بهش اعتماد کنید؟بنظرتون میشه فراموش کرد؟

خدایا میدانم که میبینی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگر از #همسرم خیانت دیدم چکار کنم ❓

🏷گاهی اوقات زن یا شوهر خواسته و نیاز خودش را مطرح نمی‌کند و به همسرش نمی‌گوید که چه رفتارها و گفتارها و عکس‌العمل‌هایی ناراحتش می‌کند. همسر او هم متقابلاً چون نمی‌داند که این رفتار یا گفتار موجب ناراحتی و آزردگی خانم یا آقا می‌شود، آن را مکرراً انجام می‌دهد. فرد مقابل هم که شدیداً از دست او عصبانی است، در ذهنِ خود رأی صادر می‌کند و برچسب بی‌توجهی یا بی‌عاطفه‌ بودن به او می‌زند و احساس فداکاری نیز می‌کند؛

🏷 به‌این‌دلیل که آزرده می‌شود، ولی صحبتی نمی‌کند. او در خیال خود به حفظ رابطه‌شان کمک می‌کند؛ اما درحقیقت به رابطۀ زناشویی‌شان و همسر خود خیانت بزرگی کرده است. او در ذهن خود این فرضیه را مطرح می‌کند که «او باید بداند که من چه خواسته‌ای دارم»یا اینکه «او می‌داند که من از فلان کارش ناراحت می‌شوم» و البته سخت در اشتباه است. گاهی افراد با گفتن درستِ خواسته‌هایشان می‌توانند کمک بزرگی به خود و همسرشان کنند و نیازی نیست که آزردگی‌ها و ناکامی‌هایشان را درون خود بریزند، چون این بغض‌های فروخورده، روی هم تلمبار می‌شود و ناگهان موجب انفجار و واکنش خشمناک شدیدی می‌شود

منکه میگم ی بار درحد چت تونسه بازم بعدن میتونه،البته دفعه بعد خیلی زرنگترمیشع قطعا

تا دیروز داشتی چسناله میکردی بخدامیگفتی جونمو بگیر،امروز دنبال ماسکی میترسی بمیری.گوگولی موگولی  
اگه تا همین حد بوده و پشیمون باشه، آره، ولی تا چند وقت زیر نظرش بگیر.

زیر نظر گرفتم همه برنامه های مجازیش تو گوشیم نصبه و گوشی ساده استفاده میکنه چیزی ندیدم دیگه اما بی اعتمادم نمیدونم چیکار کنم

باهاش جدی حرف بزن طوری که بفهمه بار دومی در کار نیس و چون زندگیتو و اونو دوس داری ی فرصت میدی و اگ تکرار بشع قطعا میری

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
باهاش جدی حرف بزن طوری که بفهمه بار دومی در کار نیس و چون زندگیتو و اونو دوس داری ی فرصت میدی و اگ ت ...

عزیزم خیلی وقته از این ماجرا گذشته تهدیدم کردم الان فقط مشکل خودمم ک بی اعتمادم و اذیت میشم

پس دیگه بیخیال زندگیتو بکن.اعتماد با گذشت زمان و درصورت عدم تکرار چنین جریانی از طرف همسرتون دوباره قوت میگیره.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸