2733
2734

پسرم چهارشبه که سرماخورده..مدام تب میکنه و شیاف فقط جواب میده بهش...پنج ساعت ی بار..تا حالا 14تا شیاف براش گذاشتم..

تا چند روز ادامه داره تبش؟؟

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم برای دخترمن  تقریباا  ده روز طول کشیداوایل فقط شیاف  جواب میداد بعدش  قرص بروفن و استامینوفن   ....مطمئنی سرماخوردگی ...دکتر بردیش

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
2738
واسه پسر ما یه هفته طول کشید ببرش دکتر گوش و حلقش چک بشه

دکتر بردم براش آمپول بتامتازون زد آبریزش بینی و ایناش قطع شد..شیاف و لوراتادین و شربت بروفن داد..

شما آنتی بیوتیک دادین؟؟

دکتر بردم براش آمپول بتامتازون زد آبریزش بینی و ایناش قطع شد..شیاف و لوراتادین و شربت بروفن داد.. ش ...

بله یه هفته تب داشت هیچی تبشو پایین نمیاورد

بردیم دکتر آنتی بیوتیک داد فردای روزی که شروع کردیم تبش قطع شد

بردم.چون قطره بهش اثر نکرد شیاف داد..

انشالله خوب میشه عزیزم دختر منم قطره نمیتونه بخوره همیشه شیاف میذارم . ولی مراقب باش خدایی نکرده اگه دیدی تبش پایین نمیاد یا علائم دیگه داره دوباره ببرش دکتر

بله یه هفته تب داشت هیچی تبشو پایین نمیاورد بردیم دکتر آنتی بیوتیک داد فردای روزی که شروع کردیم تبش ...

عطسه و سرفه و ترشح چرکی داشت؟؟این فقط تب داره و یکم بینیش کیپه

انشالله خوب میشه عزیزم دختر منم قطره نمیتونه بخوره همیشه شیاف میذارم . ولی مراقب باش خدایی نکرده اگه ...

ممنونم..اشکال نداره مثلا ی هفته شیاف بذارم همش؟؟گاهی که شدید میشه پروفن هم میدم

2706