2737
2739
عنوان

سونو انومالی روحتما بایدبدیم؟؟؟😨

128 بازدید | 19 پست

اجیا من سونو ان تیم خداروشکر مشکلی نداشت لازمه آنومالی روبدم؟؟هزینش با بیمه تامین چقدر میشه؟؟؟

اخه من ماهی ۲۰۰دارم پول دارو میدم (امپول انوکساپارین ) تازه ب جز ویزیتو ازمایشاو سونو ...میشه راهنماییم کنین؟؟

دختر نازم ازوقتی اومدی ب زندگیم روزای قبل تورویادم نمیاد💙من واسه لمس دستای کوچولوت خیلی غصه ها خوردم تو تموم زندگی منی💕بیا باهم دیگه دعا کنیم واسه همه اون مامانایی ک منتظر یه فرشته کوچولو مثل توهستن...فاطمه کوچولوی من تو از پیش خدا اومدی اندازه همه فرشته های خدا پاکی ازش بخواه توی دل همه منتظرا فرشته بکاره...آمین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اگر غربالگری اول اوکی بود میتونی غربالگری دوم رو نری ولی آنومالی از اینها جداست

مگ انومالی همون غربال دوم نیس؟؟ واس من ی سونو نوشته فقط گفت ۱۸تا۲۲هفته میتونی بری

دختر نازم ازوقتی اومدی ب زندگیم روزای قبل تورویادم نمیاد💙من واسه لمس دستای کوچولوت خیلی غصه ها خوردم تو تموم زندگی منی💕بیا باهم دیگه دعا کنیم واسه همه اون مامانایی ک منتظر یه فرشته کوچولو مثل توهستن...فاطمه کوچولوی من تو از پیش خدا اومدی اندازه همه فرشته های خدا پاکی ازش بخواه توی دل همه منتظرا فرشته بکاره...آمین  
برا منم نوشته دکتر.فکر کنم اجباریه.چون منم ان تیم خوب بود...فک کنم انومالی رو بیمه قبول نکنه..چون ان ...

پوووف چقدر سختش کردن

مگ انومالی همون غربال دوم نیس؟؟ واس من ی سونو نوشته فقط گفت ۱۸تا۲۲هفته میتونی بری

نه. آزمایش کواد مارکر که ۱۶ هفتگی انجام میشه ، غربالگری دوم هست. من کلاً آمنیوسنتز دادم اما آنومالی هم رفتم. این سونو اندام های داخلی جنین رو بررسی می کنه ربطی به تریزومی ها نداره. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

همین سونو هست دیگه هفته ۱۸ تا ۲۲

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
همین سونو هست دیگه هفته ۱۸ تا ۲۲

ازمایشم داره؟؟

2706