2726
عنوان

علایم زایمان

82 بازدید | 10 پست

سلام چندروزه اذیت داشتم میمردم دیروز رفتم ساعت ۶ بعد ظهر دوقاشق روغن گرچک خوردم چیزی نشد ساعت ۹ دوقاشق بازخوررم ولی یکم دردام بیشتر شد از ساعت ۱ شب ولی تا صبح ۷ از درد میمردم دردم فرق میکرد ایندفعه میمردم شکمم و کمرم منو میکشت ولی یکم چشمام بستم بازور خوابیدم تا ۹ بیدار شدم اذیت هام رفته بود الانم کمر درد شدید دارم ترشحات شفاف بیشتر شده واولا پاهام نمیتونستم باز کنم الان راحت باز میکنم فکر کنم رحمم باز شده البته دیروز رفتم ماما ها گفتن رحمت نرم شده یکم فاصله گرفته البته از دیشب پیاده روی وورزش میکنم 

الان ۶ واسه متخصص وقت گرفتم و اذیت دارم چطور فهمم زایمان میکنم ایا یا رحممم باز شده چون یک شیشه شربت کوچک رغن گرچک فقط یک ضره مونده

مادر ارتام نشدم مادر دخترم شدم که تا وقتی دنیا امد دیدم دختره 😄😄واسه همین مامان ارتام نوشتم 

شنیدم روغن کرچک فقط درد زیاد میکنه

البته شنیدم

اگه بقیه هم موافقن نخور

و این ک هرچی تحمل کنی و زایشگاه نری بهتره. بذار تا درد هات قشنگ با فاصله کم و مشخص بشه بعد برو

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
زایمان کردیدمنم دعا کنید  ممنونم

شما دعا کنین متخصص امروز بگه بستریت میکنم 

انشالله بسلامتی شمام زایمان کنین و بچتون سالم بغلتون بگیرین

مادر ارتام نشدم مادر دخترم شدم که تا وقتی دنیا امد دیدم دختره 😄😄واسه همین مامان ارتام نوشتم 
شنیدم روغن کرچک فقط درد زیاد میکنه البته شنیدم اگه بقیه هم موافقن نخور و این ک هرچی تحمل کنی و ...

دردام بیشتر بود الان کمتر شده ولی ببخشید دسشویی نمیتونم برم فشار میاد واز کمردردم مردم

دردام بیشتر بود الان کمتر شده ولی ببخشید دسشویی نمیتونم برم فشار میاد واز کمردردم مردم

منم بارداری اولمه و تجربه ندارم

ولی زایشگاه بستری شدم

اغلب مادرا از اول درد رفته بودن و حدود 10_12 ساعتی بود زایشگاه بودن تازه درد هاشون شدید شده بود

برا همین میگم هیچ رقمه نرو زودتر

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
منم بارداری اولمه و تجربه ندارم ولی زایشگاه بستری شدم اغلب مادرا از اول درد رفته بودن و حدود 10_12 ...

۳ روزه که از درد میمیرم هنوز نرفتم فقط دیروز بخاطر احتمال پاره شدن کیسه اب‌ماما معاینه کرد

شربت زعفرون و گل گاو زبون هم خوبه 

اخه زعفران میگن زردی میاره گل گاو زبونه هم میگن ۱ هفته طول میکشه