2737
2734
عنوان

شیرخوار 6ماهم غذای کمکی نمیخوره😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2828 بازدید | 39 پست
8کیلو عزیزم😊

خداحفظش کنه  پسر منم ۶ ماهگی  ۸ونیم بود😘

الان بعد اینکه غذا میخوره  نمیدونم چند کیلوعه  چند دیگه میبرم مراقبت

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
پسر منم ۶ ماهس از پنج ماهگی شروع کردم  فرنی و اینجور چیزا رو کلا یکی دو قاشق میخوره بعدا دهنشو ...

منم ۶ ماهس بچم از ۵ ماهگی براش شروع کردم ببین سعی کن با سرگرمی بش بدی مثلا صدا در بیار و قاشق رنگی ببر سمت دهنش یا اینکه ببین سفت باشه بهتر میخوره یا ابکی تر باشه معمولا بچه ها غذا رو بیشتر از شیر علاقه نشون میدن باید قلقش بیاد دستت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دختر من همه رو تف میکنه.بچه بدغذا چه بدههههه😯😯😯

عزیزم نمک نزن خوب نیست.من اینقدر سوپاش خوشمزه میشه که خودمم میخورم.سینه مرغ.هویج.گشنیزجعفری.سیب زمینی.برنج.هویجش بیشتر بریز خوش طعم میشه.وقتی پخت میکس کن کره بزن بهش.ببین چه طعمی داره

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
2728
عزیزم نمک نزن خوب نیست.من اینقدر سوپاش خوشمزه میشه که خودمم میخورم.سینه مرغ.هویج.گشنیزجعفری.سیب زمین ...

اخههه بدون نمک خیلی بی مزه میشه نمیخوره مجبور میشم یه کم بزنم.

بالاخره دختر منم راه میره.میام به همه خبر میدم.
اخههه بدون نمک خیلی بی مزه میشه نمیخوره مجبور میشم یه کم بزنم.

میگم که هویجش بیشتربریز خیلی خوشمزه میشه.موقعی که میخوای بهش بدی بخوره کره بزن عالی میشه

میگم که هویجش بیشتربریز خیلی خوشمزه میشه.موقعی که میخوای بهش بدی بخوره کره بزن عالی میشه

هویج خیلی زیاد خوب نیست عزیزم

نمک دریا اصلا ضرر نداره البته از جای مطمئن تهیه کنین

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
هویج خیلی زیاد خوب نیست عزیزم نمک دریا اصلا ضرر نداره البته از جای مطمئن تهیه کنین

نمک نمکه ضررش سرجاشه.نمیگم یه کیلو هویج بریز.میگم نسبت به بقیه مواد بیشتربریز.درضمن ویتامین داره

منم ۶ ماهس بچم از ۵ ماهگی براش شروع کردم ببین سعی کن با سرگرمی بش بدی مثلا صدا در بیار و قاشق رنگی ب ...

مرسی امتحان میکنم

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥

عزیزم نمک نزن تو بچگی دچار فشار میشه در ضمن نیاز نیست فرنی بدی یه سوپ ساده بزار یه قاشق برنج و یه نصف قاشق جفعفری  و یک چهارم پیاز کوچک و یه بند انگشت هویج بپز یه نخود کره بنداز توش وقتی پخت آسیابش کن من دخترم با اینا غذایی شد. الان قد و وزنش چقدره

هدیه جان خبری ازت نیست .نینی گلت خوبه

سلام عزیزم.شرمنده دخترم ماشا ا. ریخت وپاشش زیاده وقت نمیکنم بیام اینجا.شکر خدا خوبن.نی نی شما چطوره؟؟

بالاخره دختر منم راه میره.میام به همه خبر میدم.
2706