2726
زیر 3 باید باشه من 3 و 9 دهم هستم که قرص مصرف میکنم

الان یادم اومد. این عدد برا همه یکسان نیست تو بارداری به وزن هم مربوطه آزمایشگاه یه عدد دیگه برا من نوشته با توجه به وزنم. هر ماهم که میرم پیش دکتر اول وزنمو میپرسه بعد یه فرمول داره که عدد تی اس اچ و وزنمو میذاره حساب میکنه

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان یادم اومد. این عدد برا همه یکسان نیست تو بارداری به وزن هم مربوطه آزمایشگاه یه عدد دیگه برا من ...

آخه من ۸ هفتمه ۴.۷۷ بود خیلی نگران شدم همه جا نوشته باید ۴.۵ باشه

2728

بهتره بری پیش دکتر غدد دارو نصرف کنی تیرویید تو ماه های اول خیلییییییی مهمه و کم کاری رو جنین تاثیر میذاره

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

ببین این رنجیه که واسه من نوشته

تو سه ماهه اول بارداری نهایتا ۴.۵ باید باشه من خودم ۷ هفته ۴.۹۳ بودم. ولی بعد یه ماه مصرف قرص اومدم برا ۰.۵ الانم دوزمو یه کم کمتر کرده. ولی برا پایین موندنش تا آخر بارداری باید مرتب مصرف کرد. بارداری اولم ۷.۶ بود

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی