2733
2734
عنوان

بنظرشمایه زندگی خوب چجوریه؟

146 بازدید | 18 پست

یعنی چه چیزایی موثرن تو اینکه زندگیمون قشنگ باشه

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه

من از نظر خودم بهترين زندگي و دارم

چون قانعم و شاكر

خانوادم خوبن

همسرم عاشقمه و هيچ مردي و نديدم كارايي ك همسرم انجام ميده واسم و انجام بده😊🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به نظر من زندگی خوبه که دو طرف همدیگر رو درک کنند 

اره خیلی عالیه شمااینطورین؟

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه
زندگی ای ک توش ارامش داشته باشی.بقیه چیزا اکتسابیه

پول.موقعیت اجتماعی.عشق وعلاقه اینا چی؟

زندگي خوبه كه ادم توش ارامش داشته باشه

ارامش كه داشته باشي، حسادت نميكني! كينه نميكني! ادنبال انتقام نيستي

واسه خودت زندگي ميكني

اما چه زندگي ارامش داره:

زندگي كه با اطرافيان در صلح باشي

همو پذيرفته باشيم

و براي رشد و پيشرفت هم تلاش كنيم

تو اين زندگي اگه مشكلي هم باشه، تحملش راحتتره

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
2738
من از نظر خودم بهترين زندگي و دارم چون قانعم و شاكر خانوادم خوبن همسرم عاشقمه و هيچ مردي و ن ...

خیلی خوبه ادم اینطوری به زندگی امیدوارمیشه

پول.موقعیت اجتماعی.عشق وعلاقه اینا چی؟

پول و موقعیت اجتماعی اکتسابیه.عشق و علاقه و احترامم زیر مجموعه ارامشن.وقتی میگم ارامش در معنی وسیعش میگم.یعنی همسری ک وفاداره و دوستداره و یا خانواده ای ک برات ارزش قائلن

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘

اولین چیز سلامتی تو زندگی خیلی تاثیر داره یعنی اگه سلامتی کامل نداشته باشی خیلی چیزا تو زندگیت کم داری یعنی من اینو تو این سه روز که مریض شدم قشنگگگگگ درک کردم 

بعدش آرامش داشتن یه خانواده خوب پول خونه ماشین سفر و...‌

کامل نه ولی خدا را شکر 

همسرمنم خیلی درکم میکنه البته فقط گاهی

پول و موقعیت اجتماعی اکتسابیه.عشق و علاقه و احترامم زیر مجموعه ارامشن.وقتی میگم ارامش در معنی وسیعش ...

چه توصیف قشنگی

2706