2737
2734
عنوان

خوشبختی یعنی ..

1337 بازدید | 71 پست

خوشبختی، یعنی داشتن کسی که تو را بفهمد

یعنی هر کاری میکند تا تو خوشحال باشی،

خوشبختی یعنی شنیدن اسمت از زبان کسی که دوستش داری،

یعنی لهجه ی شیرینش به دلت بشیند،

خوشبختی چشمهاییست که وقتی به تو زل میزند هر چیزی در این دنیا جز چشم هایش را فراموش میکنی.،

خوشبختی صدای قدمهای کسی ست که وقتی به سمتت نزدیک میشود، قلبت تندتر میزند،

خوشبختی یعنی کسی باشد که برایت غرورش را بشکند تا ذره ای از تو کم نشود..

خوشبختی ینی تنهایی باخودت حال کنی

ادما لیاقت ندارن

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبختی یعنی پسر کوچولوت بهت بگه واااای مامان چ خوشگل شدی😘😘😍😍😍❤❤❤

لطفا لایکم نکنید مگه اینکه سخنِ خیلی حکیمانه و گهرباری گفته باشم😁اگه مخالف نظر منی ریپلای نکن❤من آدم مهربونی ام فقط خسته ام میفهمی؟خسته!ولم کنین ولم کنیییییییییین😐☹😅
2728

خوشحالم ولی ی ترس غریبی ته دلمه نمیدونم چمه😞

لطفا لایکم نکنید مگه اینکه سخنِ خیلی حکیمانه و گهرباری گفته باشم😁اگه مخالف نظر منی ریپلای نکن❤من آدم مهربونی ام فقط خسته ام میفهمی؟خسته!ولم کنین ولم کنیییییییییین😐☹😅

منم خوشحالم ولی گرسنمه حوصله ندارم غذا درس کنم خوشحالیمو ازم میگیره لامصب😁😁

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
منم خوشحالم ولی گرسنمه حوصله ندارم غذا درس کنم خوشحالیمو ازم میگیره لامصب😁😁

😂😂😂😂چی شده خوشحالی؟بگو منم ذوق کنم🤗

منم گرسنمه غذا درست نکردم نمیخوامم درست کنم نیمرو میخوریم شبم میریم خونه ی مامانم

2738
😂😂😂😂چی شده خوشحالی؟بگو منم ذوق کنم🤗 منم گرسنمه غذا درست نکردم نمیخوامم درست کنم نیمرو میخوریم ...

خوشحالیم دلیل خاصی نداره والا همینجوری خوشی زده زیر دلم 😊😊

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
😂😂😂😂چی شده خوشحالی؟بگو منم ذوق کنم🤗 منم گرسنمه غذا درست نکردم نمیخوامم درست کنم نیمرو میخوریم ...

منم پاشم ی تخمه مرغ درس کنم بچم از گرسنگی افتاده جلو تلویزیون نا نداره تکون بخوره 

تو چرا ترس ورت داشته دلیل خاصی داره عایا؟؟؟

منم پاشم ی تخمه مرغ درس کنم بچم از گرسنگی افتاده جلو تلویزیون نا نداره تکون بخوره 

گناه داره اون طفلی رو چرا گشنگی میدی برو بهش غذا بده ب جای اینکه ولو شدی تو نی نی سایت😄😄🤓

تو چرا ترس ورت داشته دلیل خاصی داره عایا؟؟؟

نمیدونم دیوونه ام 😅چیزی واسه ترسیدن نیست ولی من مخم رگ ب رگ شده

گناه داره اون طفلی رو چرا گشنگی میدی برو بهش غذا بده ب جای اینکه ولو شدی تو نی نی سایت😄😄🤓

😂😂😂😂هی میگه ماااااما مگه من بچت نیستم پس منو دوس ندالی اصا داری چیکا میکنی گلسنمه 😅😅

خوشبختی یعنی خوردن ی لیوان چای کنار همسرت

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2706