2733
2734
عنوان

خواهرشوهر عووووووضیم

1641 بازدید | 98 پست

اون روز خانواده شوهرم خونمون بود من به شوهرم گفتم فردا بریم واست خرید زمستونی بکنیم یدفع خواهرشوهرم گفت آره مهرداد اصلا به خودش نمیرسه این چه لباسایی ماشااله شماکه دارید(حالا من به شوهرم خیلی میگم لباس بخر بیچاره اصلا وقت نداره همش اداره و مغازشه)منم گفتم اتفاقا من خیلی خوشحالم بیرون میره زیاد به خودش نمیرسه این یعنی مرد زندگیه خواهرشوهرمم برگشت گف خب تو نخرواسه خودت تو دانشگا میری خوشتیپ نکن برگشت گفت تواومده بودی خونه ما ساده ساده بودی مهرداد برعکس تو الان تو هرروز یه مدل میپوشی منم گفتم من به بودجه شوهرم نگا میکنم میخرم گفت خب واسه شوهرتم بگیر وقنی مجرد بود باهم میرفتیم خرید میگف آبجی چی بگیرم منم همیشه لباسای گرون میخریدم خواستم بگم واسه همونه همه لباسای مجردیشو ریختم رفت بس که پیرمردونه بود عصابم خورده که چرانتونستم جوابشو درست حسابی بدم

وکیل مدافع حقوق زنان👊

فضوله چقدر

من بودم اصلا از اول جوابش رو نمیدادم انگار که نشنیدم چی زر زر میکنه

البته میتونستی هم جوابش رو بدی ولی احتمالا دعوا میشد🤦‍♀️

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

این همه باهم کل کل کردین تازه میگی نتونستم درست جواب بدم 😂😂خیلی سخت میگیرین چهارتا گفته هشت تا شنیده دیگه دوست من فراموش کن 

البته احتمالا هر دوخیلی جوون و کم سن هستین 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

اشتباه اول رو خودت کردی گلم که جلوی چنین آدمی اون پیشنهاد رو به شوهرت دادی که ایشون اظهار فضل کنه. لزومی نداشت بقیه هم بفهمن شماها میخواهید برید خرید

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
2706