2737
2739

بچه ها منو شوهرم دعوامون شد سر ماشيني ك مفت داده برادر شوهرم از اول قرار بود ماشينامونو جفتمون بفروشيم بعد ك مال منو فروختيم مادرشو داداشش ول نكردن هي گفتن ماشين خودتو بده ب ما تا خورد خورد بهت پول بديم 

منم خيلي لجم گرفت ك داد بهشون چون داداشش و مادرش حتي سر عقد ن ي كادو دادن ن ي دعوت كردن ن شاباش از رو كيسه شاباشم پول ور داش داد ب خودم

در اين حد نانجيبن

شوهرم ك ماشينو داد من خيلي حرص خوردم چون اصلا يهو تو جمع گف باشع ميدم اگ بعدش منصرفش ميكردم ميفهميدن كار منه ك نزاشتم

منم الان دو ماه هرررر روز با شوهرم بحث داريم ك چرا ماشين من ك مال مجرديم بود فروختي ولي مال خودتو دادي خانوادت منم مبتونسم بدم مامان بابام بخورن كيف كنن 

هي مبگ ن من سي مليون گرفتم ميگم كو ميگه خرج شده اخه مگ س تومنه ك خرج بشه نفهميم؟؟؟؟

خلاصه دو ماه تو زندگي ما جنگه تا پريشب

ديگ ديوونه شده بودم انقد حري خوردم ي جشن رفتيم داداشش زنگ زد اخر نزاشت بمونه با اينكه ميدونستن مراسميم زنگ زدن ب بهانه دعوا و كلانتري كشيدنش رف بدبختو دو باره برگشت

وقتی پشیمونه 

خب ادامه نده به زندگیش 

ذلت نده به خودت خواهر 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادم حرصش میگیره کاش نمیذاشتی بده ، خب فوقش این بود فکر کنن کار توئه که نذاشتی، مهم نبود که

زندگي قرض توئه به نفر بعدي...دارم فكر ميكنم من تو زندگي چيزي به بعديا دادم!كاش داده باشم و بعد برم...اونوقت يه گوشه ميشينم و از اونجا به ادما نگاه ميكنم  
2731

منم ش‌وهرم ماشین خرید کرد اسم داداشش ۳ ساله دعوا داریم .

البته ما سواریم ولی به اسم داداش هست .

فایده نداره بی لیاقته 

تا دهنم وا میشه میگه پشیمانم 

منم میگم منم پشیمانم با همچین مردی ازدواج کردم 

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 
2738

بعد ك اومد ديگ خيلي داغ كرده بودم منم شرو كردم هرچي تو دلم بود گفتم گفتم منب فكر تو ام قيد منفعت خانوادمو زدم هرچب تونسم كردم برا پبشرفت برا زندگيمون تو بيجا كردي مال منو فروختي مال خودتو دادي ب اونا نفهم اونا ي شاباش مردن ب ما بدن ديگه خيليييييي بد حرف زدم خيلييييي هررررچي خاستم گفتم اونم اخر هي گف بسه بسه

بهش بگو در پشیمونی ک برا شماها خوب بازه...حق طلاق دارید ک...منتها پول مهریه و نفقه و اجرت المثل ندارید فقط از دور داد و هوار میکنید...

بگو در پشیمونی بازه مردی ک از این در رد بشه نیست....  

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  

هي گف من غلط كردم بسته بخدا ميگيرم ولي من اروم نشدم اخر گرف دهنمو فشار داد گف تموم كن من پشيمونم گوه خوردم تو حاليت نيس ...

بعدم رفنيم خونه بابام اينا اون رف ديشب اومد گريه ك من بخدا ي نفرمو دلم ب تو خوشه و...

ولي من ازش واقعا بدم اومده ميخام خونه ك رفتيم اصلا ي مدتي محلش نزارم نبينمش

خيلي خوبع همه كار برام ميكنع ولي اين كاراش از هرررررچيزي برام بدتره اصلا دلم ازش شكستع اونشب ك خونه بابام بوديم گفتم توروخدا نرو نزار چيزي بفهمه كسي مث سگ رف

2706