2726
عنوان

احتمال بارداری با وجود آزمایش خون منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 790366 بازدید | 1503 پست

سلام منم مث خيلي ها چشم انتظار ني ني ام

اينو مينويسم برا خانمايي كه مث من ميخوان تجربيات بارداري ديگران رو بخونن اما كسي بعد بارداري نمياد نظرشو بگه

دو سه هفتس ك عقب انداختم و ازمايش خون منفيه

ولي حالم متفاوته حالت تهوع دل درد و كمر درد خفيف

دكتر امپول داده ولي نزدم

بخاطر اينكه تو روستا هستيم يك خانم قابله قديمي هست ك متوجه ميشه بارداري يا نه

بهم گفت در موارد مشكوك صبر كنيد چون جنين پسر خيلي دير خودشو نشون ميده و برحسب تجربياتش هم خانمايي بودن ك بارها سونو رفتن امپول زدن ازمايش دادن فكر كردن باردار نيستن ولي بودن.توكل به خدا

ان شاءالله همه ماماناي چشم انتظار حاجت روا بشن

دوستتون دارم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دقیقا تو همین شرایطم ۲۶ روز پریودم ب تاخیر افتاده ازمای منفی بود پروژسترون زدم ولی بازم پریودنشد ...

اگه خودتون مشكوكين يا حالاتتون تغيير كرده يكم صبر كنين معمولا ديگه خبري نباشه با امپول پريود ميشين.

2728

من امروز سه روزه عقب انداختم اما آز و بی بی منفی بود تمام علائمشو دارم تخمدان راست و چپم تیر میکشه و خواب الود کمر درد سرگیجه نوک سینمم رنگش تیره شده یساله منتظر نی نی ام روزی ک جواب از رو گرفتم کلی حالم بد شد یه روز ک عقب انداختم ازمایش دادم بنظرتون زود بوده یعنی امیدوار باشم؟؟کسی مث من بوده ک بعد جواب آز مثبت شده توروخدا بیاد بگه خیلی نگرانم

مهربونا میشه برای سلامتی مامانم سرطان بدخیم داره صلوات بفرستید😭خدا انشالله ده برابرشو بهتون برگردونه♥

سلام لطفن اگه کسی پستمو خوند نظربده حالم بده.. منم الان نزدیکه 26روزه عقب انداختم چند روز پیش از دادم 2.4بود..ومنفی... ولی هنوز پری نیومده دکترمم فعلن نیس که برم پیشش وسرخود دارم شبی دوتا استروژن میخورم که پری بیاد اخه شوهرم سه ماهه دارو داره که نتیجه نداد بره واسه عمل.. دعاکنید زودی تکلیفم روشن شه 

...نزدیکه پنج ساله که منتظرم  ...هرکی امضامو دید واسم صلوات بفرسته...لطفن🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏.....یه حسی تو دلم میگه که دیگه وقت براورده شدن خواسته من شده😍😍😍😍😍یعنی میشه؟؟؟🤤🤤🤤🤤🤤🤤خدایا شکرت که خواسته من با خواسته خودت یکی شد😍😍😍😍😍😍😍😍چه دیدنی بشه اون لحظه ای که شوهرم انقد غرق کوچولومون بشه که منو واسه لحظه ای یادش بره😊😋😋😍😍🤤🤤🤤🤤.......خدایا دلم خیلی گرفته😔😔😔میشه بغلمو پرکنی؟؟😭😭😭😭😭(۴۰۰/۲/۲۰)امروز بعد ۱۳ روزتاخیر دوباره پری شدم😔😔😔کلی فکروخیال کرده بودم میخواستم فردا برم ازمایش بدم..خدایا مگه یه ادم چقد تحمل داره😭😭😭😭😭(۴۰۰.۳.۳)❤❤بعداز این همه سختی وحس وحال گوناگون خدای من درکمال ناباوری یه دخترناز نصیبم کرد درحالی که دکترم گفته بود امکان باردارشدن به طور طبیعی نیس (دکترم هم به شدت ادم بااعتقاد ومسعولیت پذیری بود وبعداز خدا میتونم بگم دست اون برام افتاد ومن باردارشدم ودوران پرخطری هم داشتم که به لطف ایشون زودتر از موعود ولی به سلامت بچمو دنیااوردم..میخواستم متن بالا رو پاک کنم ولی گفتم به یادگار بمونه که یادم همیشه باشه چقد سختی کشیدم تا خدا منوهم لایق مادرشدن دونست ولی میخوام بگم الان که این متنو میخونم واقعن خندم میگیره که چقد بیخودی استرس کشیدم وناراحت شدم ومیتونستم خیلی کارها بکنم که نکردم چون خدا خودش موقعش که برسه خواستتو اجابت میکنه..ودیگه اینکه قرار نیس با بچه دارشدن تمام مشکلات گذشته حل بشه همه چی سرجاشه فقط یه نیرو و موجود قشنگی وارد زندگیتون میشه که میتونه تو موقع سختی یه نور امیدی باشه واسه تحمل سختی ها..از تمام لحظه هاتون استفاده کنین به موقعش خدا روزی تونو میده😍😍😍😍😍😍😍😍 انشالله روزی همه منتظرا😍😍😍۰۱.۷.۲۱...چهارماهگی دخترنازم😍😍😍
سلام لطفن اگه کسی پستمو خوند نظربده حالم بده.. منم الان نزدیکه 26روزه عقب انداختم چند روز پیش از داد ...

ان شاالله هرچی به صلاحته همون بشه عزیزم

مهربونا میشه برای سلامتی مامانم سرطان بدخیم داره صلوات بفرستید😭خدا انشالله ده برابرشو بهتون برگردونه♥

منم مثل شمام امروز چهار روزه عقب انداختم روز اول پری از دادم منفی بود

سلام منم مث خيلي ها چشم انتظار ني ني ام اينو مينويسم برا خانمايي كه مث من ميخوان تجربيات بارداري دي ...

چه خوب  منم چشم انتظارم یه بارم خارج از رحمی  کردم ۶ ماه پیش ولی این ماه اقدام‌کردم‌نمیدونم  سینه هام  پوف شده زیر شکمم و کمرم و معده م درد مبکنه اما پریود شدم خیلی  زود باید ۳ اردیبهشت میشدم اومدم ۳۰ فروردین شدم ولی این بار که پریود شدم خونم غلیظه  و لخته س خیلی میترسم 😢😭 که چیه  ولی خیلی ناراحتم از خداییی که نداد برام ولی هیچ مشکلی در شوهرم و خودم‌نیست اما میترسم 

💙♥️عشق با پسرم و‌باباش آغاز شد ❤️💙
2706