2726

يعنى ديوانم كردن اطرافيانم از بس بچه ده ماهه رو بوس ميكنن، ديشب دخترخاله هام اومدن اونقد بچه رو بوس كردن كه جاى رژ رو صورتش پاك نميشد با دستمال مرطوب پاك كردم،هرچى بهشون گفتم كسى بوسش نكنه از عمد از دهنش بوس ميكنن بعد به خنده ميزنن، بعد شوهرم اومده ميگه چرا لپ يه طرفش دون دون شده😔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این تعطیلی مدارس هم برای آلودگی هوا نیس برای انفولانزاست ولی نمیگن چند نفرم مردن 

انفولانزای پاکستانی 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

ببخشید بعضیها شعورشون انقدر نمیرسه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
آدم بزرگا بعضیاشون شعور ندارن با همچین کسایی باید اینطوبرخوردکرد یه کلاه زنبوری همون توری ها باید خر ...

به نظر منم اونی که در این حد بیشعوره باید باهاش قاطعانه برخورد کرد

ناراحت هم بشه مهم نیست

به نظر منم اونی که در این حد بیشعوره باید باهاش قاطعانه برخورد کرد ناراحت هم بشه مهم نیست

آره والا بچه های  خواهرشوهرم خیلی پاستوریزن تقی به توقی میخوره مریض میشن ماها هروقت سرما میخورم سعی میکنیم کلا از بچه هاش دور باشیم خب هم بچه گناداره هم مامانش

آدم بزرگا بعضیاشون شعور ندارن با همچین کسایی باید اینطوبرخوردکرد یه کلاه زنبوری همون توری ها باید خر ...

اومدن خونم از بيرون اومدن نه دست شستن نه هبچى يهو بچه رو گرفت بغل دهنشو بود كرد اونم با اونهمه رژ لب، گفتم چه كاريه از دهن بچه بوس ميكنى ميگيره به خنده

آره والا بچه های  خواهرشوهرم خیلی پاستوریزن تقی به توقی میخوره مریض میشن ماها هروقت سرما میخورم ...

كار خوب رو شما ميكنى، مهمون مياد يك ساعت بچه رو ميبينه بعد ميره، ولى مريض شدن نگهدارى از بچه ميمونه براى مادر

2706