2726

منظورم ترشی لبو  و انار یا مربای انار یا ترشی های شیک و خاص یا مربای خاص بهتر می تونم بفروشم یا کلاه بچگونه ببافم الان زنگ زدم یه جایی ک کارش بافت گفت اگه بفروشی بعدا ببری نمایشگاه مغازه دارا ازت نمی خرن به نظرتون ترشی و مربای خاص ببرم سبزی مارکت جواب میده ؟ برای کوتاه مدت می خوام به پیج اینستا و تل نمیرسه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره اینا فکر کنم بهتر فروش برن

چه خوش آب و رنگ هم هستن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728
خوبه ولی کاش بجای ترشی و مربا یه چیزی درست کنی که بشه بعنوان تنقلات خورد مثل میوه خشک یا کیک و دسر ی ...

دسر هم فکرش کردم اما نمی دونم کجا بفروشم شهرمون کوچیک فکر نکنم مشتری انچنانی داشته باشه

امتحان كن از يه مقدار انشاله كه ميگيره برات

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست
مثل چی ؟

الان مردم عقلشون تو چشمشونه 

همین مربا و ترشی خوبه شیکه برا یلدا مثلا اگه شهر بزرگی دوخت لباس حیونا خیلی سودش خوبه البته بدرد کوتاه مدت نمیخوره باید آموزش ببینیو بعد یجا برا فروش پیدا کنیو سفارش بگیری و البته خودت پیج بزنی خیلی بهتره

2706