1542
1578

منظورت خدمات درمانی نیروهای مسلح

مالک افتاد زمین تیغ ولی دست علی است بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج

من چند سال پیش رفتم فکر کنم بلوار طالقانی، کنار کلینیک فارابی

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

کلیک کنید

درمانگاه وبیمارستان میخوای

مالک افتاد زمین تیغ ولی دست علی است بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج
1546

همون جای که دوستمون گفتن کارهای بیمه خدمات درمانی اونجاانجام میشه طالقانی شمالی کوچه غزال 

ما از شهرستان اومدیم اینجا پدرم بازنشسته است سازمان بیمه خدمات درمانی وزارت کشور رو میخوام پدرم استانداری کار میکرده نت هیچ ادرسی نمیده یک مشکل برای وام ازدواج داریم خواهش میکنم میدونید بگید

اخه رفتیم میگه اینجا نیست ما مال وزارت کشوری هستیم

همسرتون ازمحل کارش باید سوال کنه ازهمکارهاش

همسرتون ازمحل کارش باید سوال کنه ازهمکارهاش

از هر کی میپرسیم همون جا رو میگه سازمان میریم میگه این نیست.برای ۳۰ میلیون وام ازدواج یک کسر حقوق میخواهیم تا چند وقت دیگه هم نریم باطل میشه

1566

آدرس صندوق بازنشستگی کشوری کرج اینجاست شاید اینجا باشه منظورشون

بلوار هفت تیر - بين چهارراه کارخانه قند و چهارراه هفت تير - کوچه شهيدان پناهی - نبش کوچه پناهی 1 - پلاک 39

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ
لطف میکنید شماره تماسشونم بدید ممنونم از لطف و محبتتون

02632728923 , 02632739356 , 02632720390 , 02632728752

ممنون از لطف و محبتت کار دو تا جوون رو برای ازدواج راه میندازی اگر بتونید لینک رو هم برام بفرستی یک ...

من از اینجا پیداش کردم عزیزم تو گوگل سرچ کرده بودم

https://cspf.ir/Address/Alborz.htm

1396