1874
1955

منظورت خدمات درمانی نیروهای مسلح

السلام علیک یاابا عبدالله حسین‏ علیه السلام زنده جاویدی است که هر سال، دوباره شهید می‏شود و همگان را به یاری جبهه حق زمان خود، دعوت می‏کند …… دکتر علی شریعتی

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

درمانگاه وبیمارستان میخوای

السلام علیک یاابا عبدالله حسین‏ علیه السلام زنده جاویدی است که هر سال، دوباره شهید می‏شود و همگان را به یاری جبهه حق زمان خود، دعوت می‏کند …… دکتر علی شریعتی
1965

همون جای که دوستمون گفتن کارهای بیمه خدمات درمانی اونجاانجام میشه طالقانی شمالی کوچه غزال 

ما از شهرستان اومدیم اینجا پدرم بازنشسته است سازمان بیمه خدمات درمانی وزارت کشور رو میخوام پدرم استانداری کار میکرده نت هیچ ادرسی نمیده یک مشکل برای وام ازدواج داریم خواهش میکنم میدونید بگید

اخه رفتیم میگه اینجا نیست ما مال وزارت کشوری هستیم

همسرتون ازمحل کارش باید سوال کنه ازهمکارهاش

همسرتون ازمحل کارش باید سوال کنه ازهمکارهاش

از هر کی میپرسیم همون جا رو میگه سازمان میریم میگه این نیست.برای ۳۰ میلیون وام ازدواج یک کسر حقوق میخواهیم تا چند وقت دیگه هم نریم باطل میشه

1967

آدرس صندوق بازنشستگی کشوری کرج اینجاست شاید اینجا باشه منظورشون

بلوار هفت تیر - بين چهارراه کارخانه قند و چهارراه هفت تير - کوچه شهيدان پناهی - نبش کوچه پناهی 1 - پلاک 39

هر خَم از جَعدِ پریشانِ تو زندانِ دِلی ست... تا نگویی که اسیرانِ کَمندِ تو کَمند...
ممنون از لطف و محبتت کار دو تا جوون رو برای ازدواج راه میندازی اگر بتونید لینک رو هم برام بفرستی یک ...

من از اینجا پیداش کردم عزیزم تو گوگل سرچ کرده بودم

https://cspf.ir/Address/Alborz.htm

هر خَم از جَعدِ پریشانِ تو زندانِ دِلی ست... تا نگویی که اسیرانِ کَمندِ تو کَمند...
1974