2737
2734
عنوان

شوهرم ازم پول میخواست

473 بازدید | 29 پست

خانما شوعر من با پدرش شریکه امسال کلی کار کرده ولی تو حساب باباشه دیشب گفت داری پول بدی بهم .پول زیاد نه ها در حد یه پول بنزین اعصابم خورد شد گفتم خوب از بابات بگیر نمیدونم چیکار کنم میخوام بهش ندم شاید رسمشو عوض کنه و پولشو حداقل یه مقداریشو تو حساب خودش نگهداره گوشت و سبزی برامون میگیرند بقیه چیزا هم در مغازه پدرشوهرم هست میاره ولی برای چیزایی که در مغازه نیست کلی باید التماسش کنم اعصابم خورده

وا این چه مدلشه 

ینی پولاتون تو حساب پدرشوهره اونوخ شوهرت پول یه بنزین تو جیبش نیست؟؟ 

ببخشیدا پس فردا پدر شوهرت بمیره حاصل زحمات شوهرت میشه ارث میره تو جیب بقیه 

🔵🔵🔵وزن اولیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
وا این چه مدلشه  ینی پولاتون تو حساب پدرشوهره اونوخ شوهرت پول یه بنزین تو جیبش نیست؟؟  ب ...

حتی یه بیمه نداریم  .دارند با پول شراکت برا برادرشوهرم خونه میسازنند

وا یعنی چی ک پولا تو حساب پدرشه اگ مغازه هم مال پدرشه و شوهرت اونجا کمک دستشه باید هرماه ی پولی ب عنوان حقوق بده به شوهرت یعنی چی اخه حق شوهرتو پایمال میکنن مگ نمیفهمن ک شوهرت زن بچه داره 

همونی نیستی که شوهرت با پدرش سوپری داشتن قرار بود بره تو پارکینگ خونشون ادامه بده

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
2706