2737
2734
عنوان

تورو قرذن بیایید دارم دق میکنم شپش

1152 بازدید | 72 پست

بچه هاموپسرم بلندبوددیدم یسره میخارونه بردم کوتاه کوتاه مثل کچلی زدم دیدم چندتاتوموهاش رشکه کندم ب شوهرم گفتم بیاموهاموببین دید شپش الان نصف شب  شونه برداشتم زدما باشونه دیدم ی حشره افتاد واییی دارم دق میکنم چ غلطی کنم من روزی دوبارحمومم همیشه تمیز چرا چکارکنم توروخدای چی قطعی بگید تاصبح چشم روهم نمیزارم

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فردا برو بهداشت

صبح دکارم دارم دق میکنما ازچیزی ک متنفربودم شپش یدفعه افتادانکارجونم رفت من خیلی ب مومیرسمچراباید اینطور شم  اخه بچم ک کچل کردمن چ غلطی کنم فامیلمون بای بارشامپو همش ریخت

2731

ببينيد ربطي به تميزي نداره توي مدارس شايع هست

شامپوشو از داروخانه بگيرين و طبق روش مصرف كنين سريع از بين ميره

سانتي مانتال ترين آدمها هم ممكنه در معرض قرار بگيرن نگراني نداره

2738
صبح دکارم دارم دق میکنما ازچیزی ک متنفربودم شپش یدفعه افتادانکارجونم رفت من خیلی ب مومیرسمچراباید ای ...

منم استرس شپش و رشک گرفتم.یکی ک داشت اومد خونمون از اون روز سرم میخاره میخوام برم بهداشت

❤❤❤ریپلای❤❤❤
ببينيد ربطي به تميزي نداره توي مدارس شايع هست شامپوشو از داروخانه بگيرين و طبق روش مصرف كنين سريع ا ...

نمیدپنم نره چی ازکجابفهمم وای نمیدونی چ اعصابم خئرده پاشدم چراغ روشن کردم نشستم تاهواروشن شه

منم استرس شپش و رشک گرفتم.یکی ک داشت اومد خونمون از اون روز سرم میخاره میخوام برم بهداشت

اره برو من محکم شونه زدم دیدم وای یدفعه ی حشره افتادحالاهرچی لهش میکردم نمیمرد مثل سوسک ریز نمیدونی  چ حالی شدما میکم چراموهام مثل قبل رشد نمیکنه

2706