عنوان

یکی مثل نگار رکنی

| مشاهده متن کامل بحث + 1706 بازدید | 35 پست
از خدا بترس!!!!! آیا اگر کسی قانون رو زیر پا بذاره نشانه بی عدالتی قانونگذاره؟ خداوند خمس و زکات ر ...

خخخ یعنی به من واجبه!!

منی که صد تومن ندارم برم دندونمو درست کنم

بره یقه اونایی رو بگیره که بهشون داده

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
باباش تو شهرمون کشتی ستزی معروف داشت الان مرده

کی هست اصن

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از خدا بترس!!!!! آیا اگر کسی قانون رو زیر پا بذاره نشانه بی عدالتی قانونگذاره؟ خداوند خمس و زکات ر ...

در ضمن من دیگه خیلی وقته از خدا نمیترسم

این خدایی که من شناختم

حتما اون دنیا جامونو تو جهنم پهن کرده

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
اسی یه طلاییو بفروش برو دندونتودرست کن,  اگه دانشکده دندانپزشکی بری ارزونتر درمیاد.

هیچی ندارم حلقمم فروختم 

میخوام قرض بگیرم تز کسی ولی چون تا حالا رو نداختم به کسی روم نمیشه

هیچی ندارم حلقمم فروختم  میخوام قرض بگیرم تز کسی ولی چون تا حالا رو نداختم به کسی روم نمیشه

عزیزم قصدم خیره ..اگر ناراحت نمیشی یه چیزی بگم ..فقط اگر ناراحت نمیشی..میخوای درخواست دوستی  بده اونجا بگم

عزیزم قصدم خیره ..اگر ناراحت نمیشی یه چیزی بگم ..فقط اگر ناراحت نمیشی..میخوای درخواست دوستی  بد ...

اگه کمک مالی منظورته ممنونم خدا خیرت بده نمیتونم قبول کنم

شایدم یخ راه کار واسه دندون درد داری؟ اگه داری بگو خدا خیرت بده

دیگه از یکی قرض بگیر. 

میخوام بگیرم.خیری سخته

اونو صبح رفتم با دارو ۲۰ تومن شد

درمانگاه پیش ما پارسال ک رفتم ویزیتش ۲۴ تومن بود الان نمیدونم چقد

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
اگه کمک مالی منظورته ممنونم خدا خیرت بده نمیتونم قبول کنم شایدم یخ راه کار واسه دندون درد داری؟ اگه ...

قابل دار نیس .....شاید یه درصد از مشکلتو حل کنه ..یه نذری داشتم..شخص خاصی رم.مد نظر نگرفتم ..اگر قابل بدونی تو خصوصی شماره کارت بده بذات واریز کنم ..بخدا خودم چن وقته درگیر این دندونم میدونم چی میگی ..خوشحال میشم ک مثل ی خواهر قبولم کنی.

برو بیمارستان دولتی صبحا دکترا ویزیت میکنن  من صبح رفتم ۵ تومن ویزیت شد ۱۵ تومنم داروم

دولتی چندبار رفتم اصلا نتیجه نداد 

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
درمانگاه پیش ما پارسال ک رفتم ویزیتش ۲۴ تومن بود الان نمیدونم چقد

بیمارستان

2706