2733
2734
عنوان

سوسک از رو پام رد شد

80 بازدید | 10 پست

وااااایییییییی روشکم خوابیده بودم پاهامو دراز کرده بودم حس کردم پام میخاره اومدم با اون یکی پام بخارونم حس کردم خورد ب ی چیزی پامو تکون دادم جیغ کشیدم فرار کردم همه وحشت کردن خودمم داشتم غش میکردم خیلی حس بدی بود نککککبت 

خدایا تو ک میدونی من سوسک دیدنی میمیرم چرا اخه اومد از رو پام رد شد وای حس میکنم همش ی چی داره از رو پام رد میشه ای ییییی خدا

از رحمت خدا غافل نميشم چون معجزشو به چشم ديدم ❤️🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آخی... خیلی بده... منم تو خوابگاه یه روز صبح از خواب بیدار شدم آب بخورم هوا گرم بود درم باز گذاشته بودیم همونجوری چشم بسته رفتم سر یخچال بعد در حین اینکه آب میخوردم حس میکردم زیر پام چقدر نرم شده و‌مدام پامو رو زمین میکشیدم یه لحظه دیدم یه صدای میویی اومد کلمو خم‌ کردم دیدم پام رو گربست😐😐

2738

کاملا درکت میکنم الان چه حسی داری 😐😐 منم یه بار تو wc نشسته بود . با عرض پوزش و عذرخواهی . سوسک چسبید به رون پام 😣😣😣😣 اصلا یه وضعی شد تعریف نکنم بهتره . با اینکه چندین سال گذشته . همش فکر میکنم الان سوسک میچسبه بهم.

اصلا یادم نمیره . 😥😥😥