2733
2734
عنوان

مشکل خواهرم

1270 بازدید | 31 پست
سلام خانوما. من تازه واردم و تایپم ضعیفه. ببخشید دیگه. راستش میخوام در مورد خواهرم ازتون کمک بگیرم. 29 سالشه. 23 ساله که بود زن عموم اومد خواستگاریش. اون موقع خواهرم هم دانشجو بود و هم کار می کرد. ورزشکار هم بود و حسابی اجتماعی بود. همیشه با همه خوب بود و خنده رو لباش . وقتی که به پسر عموم جواب رد داد اولش زن عموم ناراحت شد و همون نصفه شبی قهر کرد و رفت شهر خودشون. اما یک هفته بعدش اومد و به کلی رفتارش تغییر کرده بود. حسابی مهربون شده بود و ما هم فکر کردیم همه چی تموم شده. اما از همون موقع خواهرم رفتاراش عوض شد. تا اونجا که درسشو انصراف داد, کارشو ول کرد و ورزش هم دیگه نمیره. حتی الان مهمون که میاد با اینکه قبلا خیلی اجتماعی بود, میره مثل بچه ها قایم میشه که مهمون رو نبینه. خیلی غصه می خورم. رو زندگی خودم هم تاثیر گذاشته. من یه شهر دیگه هستم اما پدرو مادرم پیر شدن به خدا. الان یه خواستگار داره اما مثل بقیه شون می خواد رد کنه. زن عموم تو کار جادو و جنبل هم هست. اگه کسی از شما یه نفر رو بشناسه که باطل سحر بده تا آخر عمر دعاش می کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
2706