2733
2734

ببین عزیزم من نظر شخصیمو با توجه به چیزایی که خوندم و اطلاعات محدودم میدم بهت .

مطمئنم اون چیزی که تو اونشب تو خوابت دیدی هرچی که بوده فرشته ی نگهبان یا کلا هیچ نوع فرشته ای نبوده .

چون فرشته ها نورها و رنگ های خییییلی لطیفو ملایمی دارن اینو بر اساس خونده هام میگم مثلا آبی مایل به سفید صورتی روشن زرد سیاهپوش و ترسناک نیستن .و هرچقدرم ارتباط بگیریم باهاشون چیزی جز نشونه های محدود ازشون نمیبینیم چون اونها کاملا مطیع وفرمانبردار خداوند هستن و هرگز بی اجازه به زندگی ماها نفوذ نمیکنن .فقط ممکنه با درخواست ازشون  اثرات مثبت و کمکهاشونو بیشتر ببینیم تو زندگیمون اونم فقط تو امور مثبت و خوب حتی برای بدترین آدما نمیتونیم ازشون بد بخوایم چون انجام نمیدن و فقط کارهایی که به صلاح همه باشه رو یاری میکنن .پس اون که بهت گفتن ممکنه گاهی هم اذیتت کنه قطعا فرشته نیس و شخصی که بهت گفته یا علم کافی نداشته یا خواسته نترسی از کلمه فرشته استفاده کرده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عزیزم من نظر شخصیمو با توجه به چیزایی که خوندم و اطلاعات محدودم میدم بهت . مطمئنم اون چیزی که ...

سیاه پوش نبود اتفاقا آبی خیلی روشن پوشیده بود 

من صو تشو ندیدم اما پشت سرش چشم داشت

و اینم بگم هنوز پیش بینی های عجیبی می کنم

☁️🍂

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
2728
اما یکم که بزرگتر شدم شیطنتم گل کرد که امتحانش کنم اون‌موقع چیزاییکه ازش می خواستم در حد سوالای امتح ...

اول صبحی داستان سرایی میکنی آها اومد و واسه تو برگه سفیدتو نوشت 😂😂😂

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  

حالا نظرم در مورد خوابت و اونی که دیدی .من هیییچ تلمی دربارش ندارم اما یک داستااان خبیییییلی مشابه این چندماه پیش تو اینستا خوندم که شاید دلیل اینکه امشب سر راه هم قرار گرفتیم همینه که این داستانی که من خوندم جواب سوالت و کمک کوچیکی باشه برات .

تو اون داستان یه دختره مث شما بود چشم سومش باز بود و سر یه جریانی ناخواسته کمک کرده بود به کسی که بعدا فهمیده بود انسان نیست و جنه . و انققققددددر زیبا بود اون جن که این دختره عاشقش میشه و میگفت زیباییش و حس قشنگی که از دیدنش داشتم قابل توصیف نبوده جن هم عاشق دختره میشه و بهش میگه هررررکاری داشته باشی برات میکنم هر مانعی رو از سر رات بر میدارم .و از هر خطری دختررو محافظت میکرده چنان برکت و مال و اموالی به زندگی دختره و خانوادش وارد میکنه که دگرگون میشه وضعشون ولی کم کم بهش اصرار میکنه که باید مال من بشی و باهام ازدواج کنی  و یه وقتایی چهره ی واقعیش که به شکل جن بوده و خییییییلی وحشتناک بود رو نشون میداده و دختره وحشت میکرده ولی میترسیده بگه نمیخوامت اسمشم مث اسمی که به شما تو خواب گفتن بود تقریبا حالت عربی داشت .

خلاصه دختره کم کم ازش فراری میشه چون چهره ترسناکشو دیده و میگه نمیخوامت .جنه هم شروع میکنه به بدبخت کردن دختره ‌خواستگاراشو فراری میداده و تهدیدش میکرد به مرگ عزیزانش آخرم باعث مرگ اطرافیانش شد تا دختره از بی کسی مجبور شد کلا باهاش بره .

حالا اینکه داستان بود دور از جون شما اصلا استرس به خودت راه نده.ولی خب من یاد این داستان افتادم و حس کردم اون دوتا که تو خواب دیدی هردو یکی بودن و جن بوده .وقتی از چهره واقعیش ترسیدی با یه چهره زیبا خواسته آرامش و اعتمادتو جلب کنه و بهت گفته محافظته.

فقط سعی کن به خدا همیشه نزدیک باشی و اصلا اجازه ندی چشم سومت باز شه به جز خدا و قرآن دنبال هیچی نرو فرکانس بالایی داری میتونی قوی ترین ارتباطو با خود خدا برقرار کنی .از این داستانای جن و فلان دور بمون و سعی کن کاملافراموشش کنی

ببین اصصصصلا چیزی که تو خواب گفتی حس خواب اسمش دیدنش تو بیابون ناراحتی هایی که برات ایجاد کرده ...امکاااان نداره فرشته باشه عزیزم فرشته ها همونطور که گفتم همهههه کاااملا تحت فرمان خدان و هییییچ کار اضافه ای تو زندگی انسانها نمیتونن انجام بدن مثلا یه وقتایی کمکش کنن بعد بهش ضربه بزنن اصلا ممکن نیست‌.

اسامی مشخص و زیبا دارن مسئولیتهای خیییلی مهم دارن  همینجوری به خواب آدما نمیرن .اونکه دیدی جن بوده احتمالا اجازه نده بیشنچتر ازین به زندگیت و حتی ذهنت ورود کنن پناه ببر به خود خدا 

2738
اول صبحی داستان سرایی میکنی آها اومد و واسه تو برگه سفیدتو نوشت 😂😂😂

یه نگاه به تاریخ تاپیک بنداز 

برای داستان گفتن این همه موضوع خاله زنکی هست که پربازدید هم میشه 

اوناییکه اطلاعات دارن در این مورد می دونن که داستان سرایی نیست

☁️🍂

حالا نظرم در مورد خوابت و اونی که دیدی .من هیییچ تلمی دربارش ندارم اما یک داستااان خبیییییلی مشابه ا ...

چشم سوم رو من باز نکردم خودش شده و هست

اما دیگه خیلی وقته به اون فکر نمی کردم و ازش چیزی نخواستم تا این حاجتی که برام پیش اومد و خدا هیچ جوری در به روم باز نکرد البته هنوزم سراع اون نرفتم و با چیزایی که شما گفتی نخواهم رفت خودمم فکر می کنم چیزی که بگه از من بخواه می خوتد منو از خدا دور کنه چون تقریبا مذهبی هستم

☁️🍂

ببین اصصصصلا چیزی که تو خواب گفتی حس خواب اسمش دیدنش تو بیابون ناراحتی هایی که برات ایجاد کرده ...ام ...

اره خیلی تلاش می کنم مدیریتش کنم با خودش دیگه کاری ندارم ولی کاش چشم سومم بسته می شد

واینکه می خوام بدونم چرا یه جن باید یهو بخواد با یه دختر بچه ارتباط بگیره؟من اون موقع ۱۴ سالم بود الان ۳۴ سالمه معیار انتخابشون چیه؟

☁️🍂

اره خیلی تلاش می کنم مدیریتش کنم با خودش دیگه کاری ندارم ولی کاش چشم سومم بسته می شد واینکه می خوام ...

بعضیا فرکانس بالایی دارن درباره موضوعات ماورایی ،

و این دست خودشون نیس این چیزارو به خودشون جذب میکنن دلیلشم معلوم نیس مامان منم مجرد که بوده چیزای عجیبی میدیده هرو روز صبح بیدار میشده یه جا از بدنش طرح حنا میزدن براش