2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام بچه ها می خوام چیز عجیبی تعریف کنم که مربوط به سالها پیشه اما دوباره چند روزه فکرمو مشغول کرده بیشترشو از قبل تایپ کردم چندتا پست میشه ولی تورو خدا حوصله کنید و بخونید و راهنماییم کنید

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄

۱۴ ساله بودم که یه شب خواب دیدم تو بیابون گم شدم و مردی بلند قد با لباس عربی جلوم بود که پشتش به من بود و صورتش رو نمی دیدم اما از پشت سر دوتا چشم سبز رنگ داشت که مثل چراغ پر نور بود و می درخشید .ازش ترسیدم و فرار کردم اینقدر دویدم تا رسیدم به یه کوچه و چندتا خونه تو یکی از خونه ها عروسی بود و درش باز بود منم رفتم تو و رفتم‌طبقه بالا قایم شدم همون موقع یه پسر اومد تو اتاق که با دیدنش آرامش عجیبی گرفتم خیلی زیبا بود و آروم‌من انگار سالهاست می شناسمش و مطمئن بودم بهم آسیب نمی زنه یهو نگاهم افتاد به پنجره اتاق دیدم اون موجود تو بالکن ایستاده و همونجور پشتش به منه وحشت کردم اومدم فرار کنم ولی پسره نذاشت بهم گفت از اون نترس با تو کاری نداره اسمش ظهاره اون خلق شده تا مراقبت باشه و خواسته هاتو براورده کنه هر چی می خوای از اون بخواه بهت میده

از خواب پریدم و شروع کردم گریه کردن اما نه از ترس واقعا نمی دونستم چرا گریه می کنم دلم نمی خواست از خواب بیدار بشم دلم‌نمی خواست از اون پسره جدا بشم دوست داشتم ساعتها نگاهش کنم و باهاش حرف بزنم. تا چند روز حال و حوصله نداشتم و فکرم مشغول خوابم بود تا اینکه برای دوست عموم که عالم بود وخیلی کتاب می خوند تعریف کردم اون گفت فرشته ی محافظته ولی سعی کن زیاد چیزی ازش نخوای چون بابت چیزاییکه که بهت میده ممکنه چیزایی ازت بگیره یا یه کارایی ازت بخواد

2706