2737
2734

سلام من همسرم انفولانزا گرفت تو یه مدت کوتاه سرپا شد اول فکر کردیم سرما خوردگی ساده هست ولی انداختش تو خونه ساکت و بی آزار شده بود  

دکتر گفت انفولانزا هه🤐

اول اینکه در طول زمستان  اونایی که بخاری گازی دارید(رطوبت خونه رو خشک میکنه )  یه زحمت بکشید دستگاه بخور بخرید برا اینکه هوا خونه خشک نشه و تشدید بیماری و مریضی نکنه (دکتر بهم گفت ) روشن کنید

خب شوهر من بعد دوز تب و لرز فهمید انفولانزا گرفته بردمش دکتر سرم و کلی امپول بهش داد و دادرو 

دارو زمانی اثر میکنه که دقیقه سر وقت بدی مثلا سر هشت ساعت که میکروب رو ضعیف کنه

خیلی شوهرم سرفه میکرد 

صبحانه یه لیوان اب ولرم و عسل و ابلیمو (طبیعی)

و بعدش حریره بادام و نشاسته (داغ ) یا شیر برنج 

بین صبحانه و نهار حتما قرص جوشان( ویتامین c) 

بهش میدادم و یا ترکیب اب پرتقال و اب لیمو شیرین 

نهار روز اول ماهیچه گوسفند و یه مشت نخود و یه مشت لوبیا و دوتا گوجه و سیب زمینی کوچیک و به پیاز و دوتا کاسه اب (بدون هیچ ادویه به جز نمک)  میزاشتم بپزه بهش میدادم 

روز دوم گوشت چرخ کرده بدون چربی رو رو تور تو بالکن کباب( بو بهش نخوره) کردم بهش دادم

روز سوم بازم گوشت ماهیچه با نخود آبپز کردم و آبش که کم شد توش برنج خام ریختم و کته کردم 

بعد نهار آویشن دم میکردم با کمی زنجبیل بهش میدادم 

شام هم مرغ ابپز و یا تخم مرغ سیب زمینی ابپز و شب سوم سوپ مرغ

و شیر ولرم زیاد بهش میدادم و مجبورش میکردم زباد آب بخوره 

صوتشو شبا قبل خواب با برگ اکالبتوس بخور میداد و میرفت زیر پتو

بعد ۳ روز درمان من  یعنی روز چهار کاملا سرحال شد و حتی سرکارم رفت 😁 

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)

از همه مهم تر مراقبت از بقیه اعضای خانواده هست

دوری از بیمار

و گذاشتن پیاز حلقه شده کنار خونه

و از همه مهم تر رعایت فاصله خودتون از بیمار چ خصوص اگه همسر باشه😁

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

دستت درد نکنه..فقط بپا آدرس خونتو از زیر زبونت بیرون نکشن، که هر کی سرما بخوره میاد پیشت 😂😂

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
من اگه حوصله این کارارو داشتم که اینجا نبودم
یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
آفرین خانوم ایشالله ک قدر تو بدونه

یه جوری مظلوم شده بود دلم کباب میشد😰

شوهرت یه ثوابی کرده که همیچن زن کدبانویی گیرش امده

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            

خداخیرت بابت اطلاع رسانیت عزیزم 💕💕🌹🌹❤️❤️

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
2706