2703
2553
عنوان

بیاین لطفا😔

263 بازدید | 41 پست

از دیشب پسرم خیلی خسته و کلافه بود گذاشتم پای اینکه شبش بخاطر سروصدای ابجیش خوب نخوابیده بود و صبح زود هم بیدار شده بود . زود خوابوندمش . از شدت خستگی تکون نخورد تو خواب.صبح که بیدارشدگفت گردنم گرفته .

دیدم تنش دونه زده . به صورت پراکنده همه جای تنش و بیشتر بالاتنه . البته کلا دونه ها زیاد نیست . اما اندازه شون بزرگه و قرمزن .

بعد یهو ۸ شب تب کرد . بعد یه ساعت تبش قطع شد لرز کرد . الانم هی عرق میکنه . انقدی که تمام لباس و رخت خوابش خیس میشه . 

یه دکتر پرسیدم گفت تبش و کنترل کنید اگه رفت ۳۹ ببرین بیمارستان .

کسی همچین چیزی این مدت دیده یا شنیده ؟ خیلی نگرانم . تا صبح که ببرم دکترش ببینه .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تب بالا خطر داره همین الان ببرینش

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2456
2714

واسه چی تا صبح صبر کنی !!!همین حالا ببرش بیمارستان اونا خودشون کنترل میکنن .نمیخوام بترسونمت ولی یه دوست داشتیم اینققققققدر راحت دختر۲۰ سالشو ده روز قبل از عروسیش ازدست داد که هنوز هیششششکی باور نداره

2706