2726

تو بگو اونجا و اون دانشگاه بهشت من نمیخوام فقط  از امام رضا خواستم بی ضرر تموم شه بتونم بیام اینجا آزاد بخونم که  اونم منوط به راضی شدن پدرم برای شهریه است

اونجا کجاست اینجا کجاست؟ رشته ات چیه؟

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
زبان شناسی ارشد دولتی

نظرات متفاوت ولی من اگه بودم دولتی میخوندم. 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
تو نمیدونی که از همه چیش متنفرم فقط بخاطر صبح ها که باید برم و اونجا هم باید بمونم خوابگاه تا کلاسام ...

آره خب هر کسی شرایط اش  متفاوت هست مهم اینه که خودت راضی باشی و روحیه ات خراب نشه.