2737
2734

من از اخرين پريودم ٩ هفته ميگذره سونو ديروز گفت كه هفت هفت و دو روزمه و ساك بارداري ٢٣ ميلي متره و قلب جنين تشكيل نشده و مشكوك به سقطه ، كسي بوده مث من و قلب جنينش تشكيل شده باشه ؟ خيلي ناراحتم 😞

خدایا شکرررت ، منم مامان شدم 😍 میشه واسه تشکیل قلب نی نی ی صلوات بفرستی دوستم 🌹 مرسی ،،، عاشق فندق و باباش 👪

خانوما اشتباه نوشتم هشت هفته خواستم بنويسم هفت

خدایا شکرررت ، منم مامان شدم 😍 میشه واسه تشکیل قلب نی نی ی صلوات بفرستی دوستم 🌹 مرسی ،،، عاشق فندق و باباش 👪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم به هیچ عنوان جنینت رو سقط نکن... بزار بزرگ شه.شاید دیرتر رشد کنه. اگه قلبش رشد نکنه ...

ميدونم گلم سقط كه نميكنم فعلا 

خيلي نگرانم خواستم بدونم امكان داره قلبش تشكيل بشه ؟ 

سلام عزيزم  خودتون ؟

اره با اینک تفاوت ک من افتادم لکه بینی تو شش هفته، و هشت هفته سقط شد

ولی برا شما جای امیدی هست چون شرایطتون عادیه و امکانش هست تشکیل بشه

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...
اره با اینک تفاوت ک من افتاده لکه بینی تو شش هفته و هشت هفته سقط،شد ولی برا شما جای امیدی هست چون ش ...

اخييي عزيزم 

ايشالا خدا ي ني ني سالم و صالح بهت هديه بده 

2738
اخييي عزيزم  ايشالا خدا ي ني ني سالم و صالح بهت هديه بده

مرسی عزیزدلم ایشالا شمام بارداریتونو با سلامتی بگذرونید 

دوماه بعد سقط باردار شدم الان سه ماهم

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...
مرسی عزیزدلم ایشالا شمام بارداریتونو با سلامتی بگذرونید  دوماه بعد سقط باردار شدم الان سه ماهم

عزيززززم بسلامتي ، چند هفتگي قلبش تشكيل شد ؟؟

مرسی گلم هفت هفته و یه روز رفتم

عزيزززم بسلامتي 😘😘

ایشالا خیلی زود بری سونو و صدای قلب نینیتو بشنوی😚

انشالله ☺️😘