2737
2734
عنوان

خواهر عاقل من

516 بازدید | 22 پست

خواهرم از من کوچیک تره 10 ساله ازدواج کرده و کارمند

تو این 10 سال کم کم 30 میلیون جمع کرده داده مامانم برا سیسمونی خریدن طوری که همسرش هم نفهمیده

دیروز 5 تومن از این پول رو برد برا خودش نیم ست کادو تولد بچه خرید داد مامانم روز مراسم تولد بچه بده بهش

من هم این شرایط رو داشتم ولی عقل خواهرم رو نداشتم

شما هم از این زنانگی های حسرت برانگیز داشتین. ?

آرون من 16 دی چشم های قشنگش رو به دنیا باز کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دمش گرم ک انقدر حواسش ب مادرش و آبروی مادرش هست

هرچند ک من از این رسم و رسومات متنفررررم

دونفر دیگ بچه ساختن و زاییدن خرجشو باید خونواده دختر بده خدااااروشکر ما از این رسما نداریم وگرنه از حرص میپوکیدم😂😂

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2738

فقط میخوام بگم ایول به خواهرت . دخترهایی که به فکر خانواده اشونم خیلی خوشم میاد

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

کلا خیلی عاقله 

هر وقت پول کم میاره

به شوهرش میگه مامانم پول داره تو دستش 

میاد از پس انداز خودش از مامانم می گیره بعد پس میده

آرون من 16 دی چشم های قشنگش رو به دنیا باز کرد

درپورد سیسمونی که نه چون من به بچه دارشدن نرسیدم ولی اره دیگه داشتیم مثلاً یه مورد تولدِهمسر بود بعدمن براش هدیه خریده بودم ولی مامانم چون از نظر مالی توی مضیقه بود نمیتونست چیزی بخره من به مامانم پول دادم رفت خرید کرد و تونست به دامادش کادو بده

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2706