2737
2734
عنوان

اونایی که میفهمن بیان

89 بازدید | 9 پست

من بخام حساب سپرده گذاری باز کنم با مبلغ کم

کوتاه مدت میشه دیگه درسته؟

میشه افزایش داد اون پول هر چن وقت یبار؟

کدوم بانک بیشتر سود میدن؟

به پشم های خود بیاموز...هرچیزی ارزش ریختن ندارد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام برو بانک انصار ...

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2728
کوتاه مدت ک میشه یکساله دیگه نمیشه پولتو افزایش بدی  مگه حساب روزشمار باز کنی

روز شمار روزانه سود میده؟

سپرده گذاریه اینم؟

روز شمار روزانه سود میده؟ سپرده گذاریه اینم؟

اره روزانه سود میده ولی اخر ماه سودش میاد برات و باز روی سودشم ماه بعد سود میاد 

خاک تو سر تازگیا یه کاری کردن مثلا اگه وسط ماه از حسابت صد تومن برداشت کنی کل ماهو سود منهای اون صد تومن حساب میکنن اسمش روز شماره ولی درواقع ماه شماره

سلام ملیکم
اره روزانه سود میده ولی اخر ماه سودش میاد برات و باز روی سودشم ماه بعد سود میاد  خاک تو سر تاز ...

مرسی عزیزم

همه بانکا دارن؟

کدوم بانک بیشترین سود؟

2738
سلام چرا😃خیلی مختصر جواب دادی

چون حسابهای خوبی داره برای سود حتما یه سر بزن گل دختر😚😚😚😚😚

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))