2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

من تازه خوب شدم.با سرماخوردگی خیلی فرق داشت.چون سرماخوردگی کم کم شروع میشه.ولی من حالم خوب بود.حدود یه ساعت سرفه ی ریز خشک کردم.یه دفه افتادم تو اوج مرضی.از شدت درد نمیتونستم اصلا از جام بلند بشم.یا گریه میکردم یا میگفتم خستم.بیشتر از این حال نداشتم حرفی بزنم.تمام بدنم شدیدا درد میکرد هم تب داشتم و میسوختم هم یخ میزدم.در کل سه روز طول کشید.فقط دعا کردم هیچ بچه ای مریض نشه.چون تحملش واس منم سخت بود

ای خدا..... از سرما خوردگی نگو...من سه روزه سرما خوردم آب ریزش بینی و عطسه و کمی هم سرفه. و تب .خیلی بد بود واقعا من بعد از شاید چهار پنج سال سرما خوردم. خلاصه امروز از ترسم رفتم دکتر از ترس اینکه انفولانزای نوع بد نباشه. چند تا آمپول مسکن و تقویتی داد که من مسکن هارو نزدم کلا تقویتی هارو هم تو سرم زدم.

راستش هنوزم می ترسم..... می ترسم بدتر بشم و نتونسته باشن تشخیص بدن...می ترسم بمیرم😭😭😭

اما به نسبت دیروز بهتر شدم. دکتر بهم گفت همش باید آب میوه طبیعی بخوری و بهداشت و خیلی رعایت کنی. 

دعا کنین منم زودتر خوب شم.

اما مثل اینکه این انفولانزای نوع بد، علائمش تب و لرز و استفراغ و تهوع و اسهال و سرماخوردگی از سینه و بدن درد به خصوص پا درد و کمر درد. سر درد و تب بالاست...

امیدوارم همه سلامت باشن و کسی مبتلا نشه. کم استرس و ناراحتی داریم تو این دنیا این مریضی ها هم روش...😔😔😔

اما مثل اینکه این انفولانزای نوع بد، علائمش تب و لرز و استفراغ و تهوع و اسهال و سرماخوردگی از سینه و ...

واقعا ایشالاهمه سلامت باشن 

منم شنیدم یکی از علائمش دل درده گفتم بپرسم ببینم چطوری شرو میشه

ایشالا شما هم بهتر بشی 

از سرماخوردگی متنفرم

2706