2726

بچها شمارو صدا زدم تو گروه ختم فقط فرناز جون شمارو میزنم نمیشه اسمتونو نوشتم عزیزم خیالت راحت دوستم بیاد لینک میزاره

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سعیده جان لینک ختم که دلشکسته جان زدن کپی نمیشه میگه نامعتبره 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

بااجازه ی استارتر

دوستان چله ی سوره واقعه داریم هرکی خواست تاپیک اخرم اسمشواعلام کنه ❤️

میدونیدِین هیچکسی به گردن کسی نمیمونه خدا حسابرس دقیقیه،نه یه میلیمتر جلو، نه یه میلیمتر عقب درست همونجایی که منو شکستی خواهی شکست اما نه با خواست من ‌ب عدالت خدایمان :)❤️
2728

من تو این ختمم.....هنوز تموم نشده.. 

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2706