2737
2734
عنوان

تو کارت بنویسیم پاتختی همون شبه زشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1269 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ازدخترافریقاخبرداری؟ نیستش دیگ

نه عزیزم خبر ندارم اره نیست منم خیلی مشتاقم ببینم چیکاد میکنه

کاش نی نی سایت گزینه بلاک داشت تا بعضی کاربرا رو مسدود کنی که نه کامنتاشو ببینی نه تاپیکاشو مرسی اه🤫🤫🤫🤫
2738

تو كارت بنويسيد كه پول باشه پيششون كادورو بدناااا

ننويسيد يادشون بره ندن چي😂😂😂😂

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

من بارها دیدم نوشتن ضمنا مراسم پاتخت همزمان برگزار می گردد

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
بله زشته.اینم شده مد جدید.میخواد یدونه جشن بگیرن ولی کادوی پاتختی هم بگیرن.

همین یه دونه جشن صد میلیون در میاد چرا برای همه کارو دادیمالان به ما که رسید پول زشت و اخ شد؟!!!

میشه برا مامان شدنم صلوات بفرستید...
والا برا ما هر چ کارت اومده نوشته مراسم گلریزان همون شب

گلریزان😂😂😂

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
بله زشته.اینم شده مد جدید.میخواد یدونه جشن بگیرن ولی کادوی پاتختی هم بگیرن.

کوجا رو دیدی  حالا من دیدم  تولد  خوار زدم   همون شب میگیرن  🤭🤭🤭🤭🤣

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2706