2737
2734

خیلی میترسم 

اصلا اینجور نبودم ولی الانکه داره نزدیک میشه بدجور استرس دارم 

اینکه شرایط چجور باشه چطور زایمان کنم 

کی دردم بگیره 

بببخشید ولی حتی استرس اینکه موهای بدنممو تمیزنکرده دردم بگیره دارم 

میگن زایمان خیلی سخته 

توروخدا دعام کنید 

خانوما میشه یه صلوات واسه سلامتی کوچولوم بفرستین؟

واقعا؟من ک خیلی ریلکسم حتی اینروزا همش میگم دردش گرفت چجوری بزام خخخ تازه میگم بچم اگه تضمین میدادن سالم میمونه الان میزاییدم😂

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا؟من ک خیلی ریلکسم حتی اینروزا همش میگم دردش گرفت چجوری بزام خخخ تازه میگم بچم اگه تضمین میدادن ...

خوب منم وقتی سن بارداریم مثل شما بود همینجور بودم

حالا استرس گرفتم

خانوما میشه یه صلوات واسه سلامتی کوچولوم بفرستین؟

من حتی ازدواجم نکردم ولی مطمئنم هیچ کدوم اینا به اندازه خود استرسی که داری وحشتناک نیست...استرس تهش هیچی رو‌ درست نمیکنه...یادتم نره اونی که بالاست مواظب هردوتونه  

پاییز ۷۴....غرور دخترانه ام به بازی بگیری..هویت مردانه ات را به آتش میکشم
2738

منم هرچی نزدیکتر میشه استرس میگیرم

هی خودمو سرگرم میکنم باز نمیشه

میام با همسرم در مورد خیلی چیزا حرف بزنم میگه حالا کوووووووو تا دو سه هفته دیگه😭

هنوز وسایلشم کامل نیست

خوب منم وقتی سن بارداریم مثل شما بود همینجور بودم حالا استرس گرفتم

من چندوقت پیش دچاردرد زایمان شدم ک رفتم بیمارستان بهم قرص دادن ک دیگه دردم‌نگیره اینقدری درد داشتم گریم گرفته بود😐 ولی استرس زایمان نداشتم

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
2706