2726

اصلا نده . تحت هیچ شرایطی نده .

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

حتیداگه بگن بجوشون نمیدونم ابپز کن. یا سرخ کن یا هرچی. اصلا نده .من دخترم الان که نزدیک پنج ساله اشه تازه دارم یکمی بهش میدم 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
چرا😐🙄

عزیزم چون تن ماهی حتی اگه یه خورده هم مونده باشه یه سم تولید میکنه. که شاید ما بزرگترها باهاش مشکلی نداشته باشیم اما بچه ها چون بدنشون نسبت به ما ضعیفتره ممکنه واکنش نشون بده. اون هم بچه های دو ساله .

من دخترم سه سالشه به ندرت میدم، آخه قلیه ماهی رو با کنسرو ماهی درست می کنم. ولی هر دفعه عذاب وجدان دارم می گم نکنه کارم اشتباهه

اَلَم یَعلَم بِأن الله یریٰ آیا نمی داند که خدا او را می بیند؟         آیه ۱۴ سوره علق
چرا؟

عزیزم اون بالا توضیح دادم. اگه نداری ماهی بخزی. حداقل میتونی یه دونه برای بچه ات بخری و بزاری و فریزر و هر دفعه یکمیشو براش درست کن. . 

اگه خود بچه دوست داره بهش بده اما کم.البته من خودم اصلا غذاهای کنسروی به دخترم نمیدم.ماهی همیشه تازه میخرم.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706