2410
2553
عنوان

نی نی یار های محترم...

| مشاهده متن کامل بحث + 144 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خاطر حرف هایی که ممکن بود پشت سرت بزنه اضطرابت بیشتر شد؟

کلا پشت سر شوهرم و خودم حرفایی زده بود به گوشم خورد باهاش قطع رابطه کردم

نه واسه تمیزی و ایناها پشت سرمون چرت و پرت گفته بود

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
کلا پشت سر شوهرم و خودم حرفایی زده بود به گوشم خورد باهاش قطع رابطه کردم نه واسه تمیزی و ایناها پشت ...

ببین اگه شرایط بیرون رفتن از خونه رو نداری از تلفن خونه یا خط موبایلت هم میتونی زنگ بزنی به شماره ی 123

هزینش رایگانه و مشاورای اداره بهزیستی جوابت رو میدن.

موفق میشوم.نه فورا، ولی حتما
2456
نی نی یارهای عزیز لطفا مرمری رو برش گردنید.خواهش میکنم.     @نی_نی_یار_3     ...

فردا

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
2714
ببین اگه شرایط بیرون رفتن از خونه رو نداری از تلفن خونه یا خط موبایلت هم میتونی زنگ بزنی به شماره ی ...

شوهرم نفهمه  

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
شوهرم نفهمه    

چی بگم والا

از تلفن خونه زمانی که شوهرت نیست زنگ بزن به شماره 123

مال بهزیستی هست و هزینش هم رایگانه.انشاءالله که مشکلت به زودی حل بشه.

موفق میشوم.نه فورا، ولی حتما
چی بگم والا از تلفن خونه زمانی که شوهرت نیست زنگ بزن به شماره 123 مال بهزیستی هست و هزینش هم رایگا ...

ممنون عزیزم التماس دعا

@مرمری1372       وصل شدی گلم؟ تفلدت مبارک.😍😍😍 لطفا دیگه شیطونی نکن تا قطع نش ...

سلام دوسته مهربونم ممنونم ک ب یادم بودی و برام ریش گدو گذاشتی😍😍😍😍😍

فدای مهربونیت ممنونم ❤💚💛🧡💜💙💋💋💋

ولی لجون پسرم هنوز نمیدونم سره کدوم  حرف قطعم کردن من اون شب به هیچ وجه سیاسی حرف نزدم😢

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706