2703
2553
عنوان

نی نی یار های محترم...

144 بازدید | 35 پست

سلام نی نی یار های عزیز.

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_2    

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_شب    

عزیزان خواهش میکنم کاربری مرمری1372 رو برگردونید.

میدونیم مرمری اشتباه کرده و شما به خاطر همون، طبق وظیفتون عمل کردین و قطع دسترسیش کردین، ولی لطفا اینبار رو گذشت کنید و برش گردونید.فردا تولدشه.لطفا با برگردوندن کاربریش بهش کادوی تولدش رو بدین.😍😍😍

موفق میشوم.نه فورا، ولی حتما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه وا مرمری لغو کاربری شد  

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
2720

آخرشم این دختر عکسشو نزاشت من ببینمش انقدر همه میگفتن خوشکله  

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
2714
راستی عزیزم بابت وسواست پیش مشاور رفتی؟

نه عزیزم شوهرم نمیبرتم دکتر تنهایی هم اجازه نمیده برم از خونه بیرون

شما قبلا بهم کمک کرده بودین واسه وسواسم آره؟برام آشنایین

نه عزیزم شوهرم نمیبرتم دکتر تنهایی هم اجازه نمیده برم از خونه بیرون شما قبلا بهم کمک کرده بودین واس ...

آره، بهت راهکار داده بودم.گفته بودم راس یه ساعتایی به افکار اضطراب آور فکر کنی.

آره، بهت راهکار داده بودم.گفته بودم راس یه ساعتایی به افکار اضطراب آور فکر کنی.

عه آره الآن یادم اومد

دوسه روز به کارایی ک گفتی عمل کردم ولی بعد یه مشکلی پیش اومد یعنی با یکی از فامیلامون یکم دعوام شد کلا یادم رفت از اونروزم بدتر شدم یکم  

یکی لینک البوم وقیح خواست که ببینه عکس خودشم هست یا نه فرستادم یه خودشیرین نی نی یار تگ کرد😐

ای بابااااااااااا😐😐😐😐😐

از نی نی یار خواستی برت گردونه؟

عه آره الآن یادم اومد دوسه روز به کارایی ک گفتی عمل کردم ولی بعد یه مشکلی پیش اومد یعنی با یکی از ف ...

به خاطر حرف هایی که ممکن بود پشت سرت بزنه اضطرابت بیشتر شد؟

2706