2726
عنوان

کیا وام مسکن گرفتن تا حالا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8870 بازدید | 32 پست
خیلی دلم میسوزه مردم زحمتکشمون برای ابتدایی ترین حقوق و امکانات رفاهی باید اینجوری ادیت بشن😭😢

خیلی خسته ام.

همش قسط قرض وام بدهی

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
اخه خونه زیر پونزده سال که گرون میشه چه جوری با حقوق کارگری بخرن

بله .متاسفانه یه طرح های میدم که بازم به درد قشر ضعیف نمیخوره . چهل تومن یکساله ام خیلی زیاد هست تو این اوضاع برای کسی که توانش رو نداره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب یه بار بگن نمیدیم دیگه! کسی که ماهی دو تومن با این سود بخواد قسط بده، لنگ نود تومن نیس که بره ب ...

چرا عزیزم ما لنگ ۹۰ تومن بودیم وام رو گرفتیم.

اما بخاطر قسط هاش دارم از خونه خودم میرم مستاجری

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2728

شرط سن خونه شده 25 سال بازم بپرسين

ما وام با اوراق گرفتيم 120 تومن 20 تومنم جعاله ما حدود 13 تومن اوراق گرفتيم ولي الان اوراق حدود 10 تومن ميشه خونه بايد بنام دوطرف بشه خانوم و اقا

قسطشم ماهي 2200

ديگران راقضاوت نكنيم.
بله .متاسفانه یه طرح های میدم که بازم به درد قشر ضعیف نمیخوره . چهل تومن یکساله ام خیلی زیاد هست تو ...

اره واقعا

این خانمه میاد کار میکنه، هلاک میشه طفلک، بعد میخواستم براش اسنپ بگیرم، با خجالت گفت اگه اشکال نداره پولش رو بهم بدین، من با اتوبوس برمیگردم

دلم ریش ریش شد براش

از خونه ما کلییی باید پیاده راه بره با اون خستگی تا به ایستگاه اتوبوس برسه، دوبار هم باید خط عوض کنه تا برسه خونه

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
شرط سن خونه شده 25 سال بازم بپرسين ما وام با اوراق گرفتيم 120 تومن 20 تومنم جعاله ما حدود 13 تومن ا ...

اخه با۸۰ تومن یا۱۶۰ تومن ک خونه پیدانمیشه تازه این میشه پول رهن ی خونه ن خریدش

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
بیست و پنج سال؟!😐

بله 

كسايي هم كه خونه دارن الان وضعيت خوبي ندارن ما پارسال خونه خريديم كلي قسط و قرض داريم همين الان كاغذ جلومه دارم حساب كتاب ميكنم  هرماه كم مياريم يه ماه يه قسط رو ميديم ماه بعد اون يكي رو خسته شدم

ديگران راقضاوت نكنيم.
بله  كسايي هم كه خونه دارن الان وضعيت خوبي ندارن ما پارسال خونه خريديم كلي قسط و قرض داريم همي ...

امیدوارم هرچه زودتر مشکلاتتون حل بشه و خدا به رزقتون برکت بده

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
ما از جاهاي ديگم وام گرفتيم فقط با اين وام نميشه درسته قرضم گرفتيم

از کجا؟

چطور میشه از جاهای دیگه وام گرفت؟

شرایطش چطوره؟

به درد این خانمه میخوره؟

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
از کجا؟ چطور میشه از جاهای دیگه وام گرفت؟ شرایطش چطوره؟ به درد این خانمه میخوره؟

از بانك مهر اقتصاد گرفتيم پول گذاشته بوديم از بانك سينا گرفتيم بعد از سند زدن رو سند خونه دوباره

از شركتايي كه توش كار ميكنيم

به هر حال بايد پيگير باشن خونه خريدن خيلي سخته

ديگران راقضاوت نكنيم.
2706