2726
عنوان

کیا وام مسکن گرفتن تا حالا؟

8870 بازدید | 32 پست

سلام

بچه ها خیلی ناراحتم😔

یه خانمی هست گاهی میاد تو کارهای خونه کمک میکنه

شوهرش کارگره، خودش هم داره سعی میکنه کمک خرج باشه

یه پسر هفت ساله هم دارن

دیروز که اینجا بود حرف از گرونی و... شد

انقدر ناراحت بود، میگفت به هیچی نمیریسیم و فقط ارزومه یه سقف از خودمون بالای سرمون باشه

گفت صاحبخونه‌شون کلی اجاره خونه رو امسال برده بالا و وضعشون بدتر شده

من با همسرم مشکلش رو مطرح کردم

گفت وام مسکن برای تهیه‌ی خونه میدن، شاید بتونن با پس اندازشون و وام مسکن یه خونه نقلی، اطراف شهر بخرن

اما هیچ اطلاعی از شرایط و جزئیاتش نداشت

میشه اگه تجربه‌ای داریدبهم بگید

از کجا و چقدر وام گرفتین، بازپرداختش چطور بوده؟

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

از بانک مسکن باید بگیره عزیزم...پولشو باید ۱ سال بخوابونه..اگه ۴۰ بزاره بعده ۱ سال ۸۰ میدن...اگه ۸۰ بزاره بعده ۱ سال ۱۶۰ میدن با سوده ۶ درصد....همینطوریم میتونه بدون سپرده ۱۰۰ تومن بگیره ولی سودش بالا میره..فک کنم ۱۸ تومنم باید اوراق بخره

تیکر دوسالگی دختر قشنگ مامان😍😍😍❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از بانک مسکن باید بگیره عزیزم...پولشو باید ۱ سال بخوابونه..اگه ۴۰ بزاره بعده ۱ سال ۸۰ میدن...اگه ۸۰ ...

مرسی عزیزم

اینجوری که سخت میشه براشون

بنده خدا میگفت پول پیش خونه هم دادیم

نمیدونم چیزی دارن که تو بانک بذارن یا نه

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2728

خواهش میکنم عزیزم..بدون سپرده ام ۱۰۰ میدن..ولی فک کنم ۱۸ تومن یا ۱۶ تومن باید اوراق بخره...یعنی این مقدار پولش میسوزه با سوده ۱۸ درصد فک کنم...بره بانک مسکن بپرسه قشنگ راهنمائیش میککن

تیکر دوسالگی دختر قشنگ مامان😍😍😍❤❤❤
خواهش میکنم عزیزم..بدون سپرده ام ۱۰۰ میدن..ولی فک کنم ۱۸ تومن یا ۱۶ تومن باید اوراق بخره...یعنی این ...

اره

میگم خودش بره پرس و جو کنه

مرسی از محبتت🌺

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

ما گرفتیم.

ولی قسط هاش خیلیییییی زیاده تو خرجمون موندیم.

میخوایم خونه رو بدیم اجاره و خودمون بریم تو روستا یه خونه قدیمی رهن کنیم که قسط هاش رد بشه.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
عزیزم این دوستمون درست گفتن و البته اینکه  خونه باید زیر پونزده سال ساخت باشه  و حتما سند ...

اخه خونه زیر پونزده سال که گرون میشه

چه جوری با حقوق کارگری بخرن

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
خواهش میکنم عزیزم..بدون سپرده ام ۱۰۰ میدن..ولی فک کنم ۱۸ تومن یا ۱۶ تومن باید اوراق بخره...یعنی این ...

۹ تومن اوراق باید بخره.

با سود ۲۲۰ درصد 😐

چون ۱۰۰ تومن رو ۲۲۰ تومن پس میگیرن.

قسط هاش هم ماهی دو تومنه

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
ما گرفتیم. ولی قسط هاش خیلیییییی زیاده تو خرجمون موندیم. میخوایم خونه رو بدیم اجاره و خودمون بریم ...

خیلی دلم میسوزه

مردم زحمتکشمون برای ابتدایی ترین حقوق و امکانات رفاهی باید اینجوری ادیت بشن😭😢

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
۹ تومن اوراق باید بخره. با سود ۲۲۰ درصد 😐 چون ۱۰۰ تومن رو ۲۲۰ تومن پس میگیرن. قسط هاش هم ماهی دو ...

خوب یه بار بگن نمیدیم دیگه!

کسی که ماهی دو تومن با این سود بخواد قسط بده، لنگ نود تومن نیس که بره بدوئه دنبال وام

خیلی عصبانیم از این وضع

دوتایی دارن زحمت میکشن، بعد ده دوازده سال یه سقف بالای سرشون نیس😭

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2706