2733
2734

منم خیلی سرم داره گاهی اگ حمومم عقب بیفته میخاره

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط شامپوی مدیلن جواب میده 

از داروخونه بگیر تجویز دکتر هم بوده

من همیشه شامپو عوض میکردم الان یکسال بیشتره اینو میزنم من مخصوص موهای معمولیو میزنم بهتره به نظرم خشک و چرب هم داره

من از سرکه سیب جواب گرفتم.سرکه سیب خونگی یه لیوان میریزی توی تشت آب پنج دقیقه کف سرتو باهاش ماساژ میدی بعدم شامپو و نرم کننده میزنی.من یه بار در هفته اینکارو میکردم 

کاش یه روز بفهمم...من نتونستم یا واقعا نمیشد🔒
2738

دوستان همش بخاطر کمبود افتابه ظهرا برین زیر افتاب بشینین به کف سرتون افتاب بخوره من هر راهی رفتم جواب نداد الان سرم شوره نمیزنه

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            
منم این مشکلو دارم چندین ساله جز ریختن سرکه سیب تو شامپو چیزی کشف نکردم 

افتاب خواهرم افتاب من خودم از شدت شوره هرروز حموم بودم

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            
دوستان همش بخاطر کمبود افتابه ظهرا برین زیر افتاب بشینین به کف سرتون افتاب بخوره من هر راهی رفتم جوا ...

حالا ما خانم ها با روسري داريم افتاب زياد به سر نميخوره 

مردا چي 

اونا كه همش تو افتابن

2706