2726
عنوان

من همه سیسمونی رو خودم خریدم

584 بازدید | 45 پست

من همه سیسمونی رو خودم خریدم چون کارمند بودم حقوقمم بالاست 

اما گفتم مادرم خریده 

اما عذاب وجدان دارم 😔چون دروغ گفتم 

از یه طرفی هم میترسم لو برم 

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
لونمیری خواهرمنم همین کاروکرد

واقعا 

دیگه خودتون میدونید با این شوهر ا و خانواده شوهر چه میشه کرد تا دهنشونو ببندند

شما چجوری کردین تعریف کنید 

اصلا نمیفهمم چرا باید سیسمونی رو مادره دختر بخره.چه معنی میده.یکی دیگه بچه رو کاشته و فامیلیش واسه یکی دیگست اون موقع بیچاره مادرزن.من از الان به شوهرم گفتم که به مامانم ربطی نداره.هنوز بچم ندارم.

الکی نگران نباش.اگه مهمه واسه خونوادش اصلا لو نده

یا با مادرت هماهنگ کن که اصلا لو نده یا به شوهرت بگو خودم خریدم به اسم مادرم ولی به کسی نگو تو که ...

گلم دهنشو نو چیکار کنم اینقدر پر توقعن 

واقعا  دیگه خودتون میدونید با این شوهر ا و خانواده شوهر چه میشه کرد تا دهنشونو ببندند شما چجو ...

اره

خواهرمن هروقت خانواده شوهرش باجاریش بودن کلی ازسیسمونی تعریف می کرد می گفت دست مامانم دردنکنه

الان بچه اش چهارسالشه هیچ کسیم نفهمید

ازکجامی خوان بفهمن

ردنشو دعاکن کارپیداکنم به دعات نیاز دارم

اوووووه ماله منو نمیدونی چه شیر تو شیری بود.بابام پوله سیسمونی  رو داد ولی گفت به مامان نگو چون مامانم نمیذاشت بعد به مامانم گفتیم خودم پولشو جمع کردم ولی سوتی ندی میخوام بگم تو و بابا دادین.بعد بابام یک سال قبل بارداری ماهانه پول میداد مامانم نمیدونست جمع کردم النگو خریدم موقه زایمان دادم مامانم داد 

اصلا نمیفهمم چرا باید سیسمونی رو مادره دختر بخره.چه معنی میده.یکی دیگه بچه رو کاشته و فامیلیش واسه ی ...

منم مادرشوهرم داشت ب در میگفت ک دیوار بفهمه در مورد سیسمونی گفت منم گفتم رسم غلطو باس وربندازی بچه مال یکی دیگه اس جورشو یکی دیگه بکشه دهنشو بست 

خدایا شکرت میشه واسه سالم بغل گرفتن تو دلیم صلوات بفرستین  
2706