2726
عنوان

امروز تولدمه

217 بازدید | 21 پست

دوستم ازم خواست همراهش برم بازار که لباس بخره

رفتیم و خرید کرد وقتی خسته شد گفت بریم خونه دوستم که یکم استراحت کنیم همین نزدیکیاست. منم قبول کردم. وقتی وارد خونش شدم دیدم مهرداد با یه کیک جلوم وایستاده

نفسم بند اومده بود، اشکام سرازیر شده بود

هم خوشحال بودم از دیدنش هم ناراحت از اینکه من مال کس دیگه ای بودم و اونم مال کس دیگه ای

روز عجیبی بود همش فکر میکنم خوابه....

دوست دارم خدا رو ببینم و ازش بپرسم چرا این عشقی که سرانجام نداشت رو سر راهم قرار داد...

از دست دوستم ناراحت بود ولی مهرداد گفت اون ازش خواسته که این کارو بکنه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کدوم رمانه؟؟؟

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

اگه واقعیت داره باید بگم دوستت بهت بدی کرده 

حسی رو بیدار کرده که تهش اصلا خیر نیست

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
اگه واقعیت داره باید بگم دوستت بهت بدی کرده  حسی رو بیدار کرده که تهش اصلا خیر نیست

واقعا کاش یه ماشینی چیزی بهم میزد و میمردم ولی پام نمیرسید اونجا. انقدر گریه کردم از حال رفتم...

زن داره توهم شوهر برات کیک گرفته چه رمانتیک    

انقدر حس بدی دارم و حالم از خودم بهم خورده که حد نداره. کاش میمردم پام اونجا نمیرسید. کاش دوستم خامش نمیشد که مثلا سوپرایزم کنن...

2706