2733
2734
عنوان

بچه ام خیلیییی لاغره

2023 بازدید | 25 پست

پسرم 16 ماهشه. غذاش خوبه ازمایشاشم سالمه ولی پوست استخونه بهش غذا های مقوی هم میدم. هر روز کشمش موز بادوم میوه تو غذاش اب قلم میریزم تخم مرغ و تخم بلدرچين در هفته چند بار میدم بهش. الان ده کیلوعه سه کیلو کمبود وزن داره که هیچ، ظاهرش خیلی لاغره تمام دنده هاش معلومه. خودم و شوهرم ژنتیکمون لاغر نیست. شیر مادرم قطع کردم براش اونو که میخورد غذا نمیخورد. دارم دق میکنم. الان شوهرم رفت داروخانه هارو بگرده ببینه چی مکمل هست یا سرلاک واسه وزندهی. 

دنیام بچه هام 🥰  

الهی عزیزم

منم‌مشکل تورودارم

درکت میکنم

نمیدونم‌والا شانسیه بخدا

کاش انقد لاغری بچه رو به رخمون نمیکشیدن

ولی من درعوضش میگم‌خداروشکر سالم‌و باهوشه

جاذبه چشمات از زمینم بیشتره❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
الهی عزیزم منم‌مشکل تورودارم درکت میکنم نمیدونم‌والا شانسیه بخدا کاش انقد لاغری بچه رو به رخمون ...

والا هر کی میبینه میگه تورو خدا بهش برس. انقدری که واسه این هزینه میکنیم و معلوم نمیکنه اگر خرج چیز دیگه کرده بودیم نور الا نور بود 

دنیام بچه هام 🥰  
2738

اگه پزشک تایید کرده که مشکلی نداره خوب چرا ناراحتی. منم بچه بودم خیلی کم وزن بودم مادرم همش منو میبرده پزشک تغذیه و یه بار یکی از پزشک ها مادرم رو دعوا میکنه که یه روزی میرسه که ارزوت میشه این بچه لاغر بشه اینقدر بیخود از این پزشک نبرش اون پزشک. نمیدونم چرا خانم های ایرانی فک میکنن بچه تپلش خوبه البته اگه لاغریش از خدایی نکرده بیماری نباشه

همه ی ما...فقط حسرت بی پایان یک اتفاق ساده ایم که جهان را بی جهت،یک جور عجیبی جدی گرفته ایم
الهی عزیزم منم‌مشکل تورودارم درکت میکنم نمیدونم‌والا شانسیه بخدا کاش انقد لاغری بچه رو به رخمون ...

من دوتا گل دختر ۱۳ و ۹ ساله دارم

حسابی لاغرن

اما شکر خدا سالم هستن

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
والا هر کی میبینه میگه تورو خدا بهش برس. انقدری که واسه این هزینه میکنیم و معلوم نمیکنه اگر خرج چیز ...

اره میدونم

ولشون کن اهمیت نده

تقصیرما چیه

جاذبه چشمات از زمینم بیشتره❤
زندایی شوهرم ی بار گفت اصلا شیرش میدی؟اخه شیر ندم این بچه زنده میمونه ک چرت میگه

من باردارم هستم. سیل دلسوزیه که براش میکنن. بخدا دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار. مادرشوهرم میگه بهش برس. گفتم بچه امه چرا نرسم

دنیام بچه هام 🥰  
2706