2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کشک باددمجون که گوجه نداره گلن 

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
2728

بادمجونا رو سرخ میکنی کامل بعد تو یه ظرف دیگه پیاز داغ میکنه بعدش نعنا خشک میزنی بعدش گردو و کشک اضافه میکنی اگه داشتی یکم زعفرونم بهش میزنی عطرو طعمشم عالی میشه بعدش بادمجونای سرخ شده رو میگس شده اضافه میکنی عالی میشه 

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
2738
اخه بعضیارو دیدم گوجه میزنن خوشمزه ام میشه

میزرا قاسمیه 

گوجه نداره اصلا.کشک فقط سمیه.سیر داغ و نعنا داغ درست کن فراوان بزار کنار.بادمجان سرخ کن .اگر دوست داری پیاز داغ هم بزن.من نمی زنم.همه رو با گوشت کوب بکوب و مخلوط کن کشک بریز یکن آب بریز چند قل بزنه و به روغن بیفته آب نداشته باشه‌.روش رو با کشک سیر داغ نعنا داغ و گردو تزیین کن‌.فقط من مقدار برای ۱۲نفر رو نمیدونم چون چشمی درست میکنم.

سلام یک کیلو بادمجان ...دوتا پیاز متوسط ..‌سیر دلخواه ....نعنا داغ ...زردچوبه .....نعنا رو داغ کن با روغن ...نه اونقدز که بسوزه ...توش زردچوبه بریز بعد بریز تو مواد ...خوشمزه تر می شه ....ده تا ۱۵ قاشق کشک ...نمک نیاز نیست چون کشک نمک داره ....گردو ۲۵۰ گرم کافیه 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

من بادمجونا رو کبابی میکنم رو گاز و پوستشونو میگیرم با گوشت کوب له میکنم میریزم تو پیازداغ و سیرداغی که درست کردم و ادویه و رب و اینا میزنم با نعنا خشک و کشک به مقدار لازم خیلی خوشمزه میشه.

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی                     که هنوز من نبودم که تودر دلم نشستی
2706