2733
2734
عنوان

پاره شدن کیسه اب

105 بازدید | 18 پست

سلام ایا کسی تجربش داره که خونه کیسه اب بچه پاره بشه 

و البته با اب بچه میتونه به نواربهداشتیتون ترشحاتم بیاد 

من از دیروز اب ریزش دارم البته نواربهداشتی سفیده نمیشه چیزی فهمید منم پارچه گذاشتم اب میاد یهویی بیشتر میشه یهویی کم میاد و بین اونا بعضی وقتا ترشحاتم میاد سفید رنگ 

مادر ارتام نشدم مادر دخترم شدم که تا وقتی دنیا امد دیدم دختره 😄😄واسه همین مامان ارتام نوشتم 

منظورت سوراخ شدنشه؟چون پاره که بشه یه عالم آب میاد خودت کاملا متوجهی که کیسه آبه

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

یه دکتر برو.سونو میده خیالت راحت میشه

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

۳۸ هفته و ۲ روزه بارداریم 

اخه متخصص رفته مرخصی و شهر کوچکی هستم یدونه بیمارستان هست 

مادر ارتام نشدم مادر دخترم شدم که تا وقتی دنیا امد دیدم دختره 😄😄واسه همین مامان ارتام نوشتم 
2738

چن هفته ای؟؟

من ۳۸ هفته و پنج روز بودم ساعت چار صبح پاشدم برم دستشویی همین که دو قدم رفتم یه چی گفت شررررر ریخت😂ولی بعدش کم کم میومد،رفتم بیمارستان ساعت یازده و نیم زایمان کردم

چرا نمیری دکتر؟؟؟؟

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
۳۸ هفته و ۲ روزه بارداریم  اخه متخصص رفته مرخصی و شهر کوچکی هستم یدونه بیمارستان هست

موقع زایمانته منم ۳۸ هفته زایمان کردم

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.
چرا نمیری دکتر  برا منم سوراخ شده بود نفهمیده بودم اب بچه کم شده بود یه عالمه  اخرم اب ص ...

ترشحاتم بین اب بعضی وقتا میمد

چن هفته ای؟؟ من ۳۸ هفته و پنج روز بودم ساعت چار صبح پاشدم برم دستشویی همین که دو قدم رفتم یه چی گفت ...

دکتر نیست😭😭رفته مرخصی مجبورم یه شهر دیگه برم شوهرم خونه نیس تنهام

دکتر نیست😭😭رفته مرخصی مجبورم یه شهر دیگه برم شوهرم خونه نیس تنهام

نمیشه بهش بگی بیادش؟؟

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
برو بیمارستان تست امنیو شور بده

هم اینجا یه عالمه خره ماینه هم نمیکنن  سالم بیام ازمایش بگیرن موندم یه شهر دیگه برم خودمم اذیت دارم

هم اینجا یه عالمه خره ماینه هم نمیکنن  سالم بیام ازمایش بگیرن موندم یه شهر دیگه برم خودمم اذیت ...

الان ممکنه بری زایمان کنی دختر چه بیخیالی 

خدایی نکرده بچه به خشکی میفته پشیمون میشیا

🔵🔵🔵وزن اولیه 
2706