1542
1480
عنوان

ابراز علاقه به همکار آقا😔

1066 بازدید | 97 پست

سلام خانما ممنونم وقت گذاشتید اومدید تاپیک من❤خانما من با یه آقایی تو مدرسه همکارم البته اون دانشجوی رشته ی پزشکی ولی هفته ای دوروز مدرسه ما کلاس خصوصی میاد بااینکه خیلی جدی و سرش تو کار خودشه همیشه رفتارش بامن جو ر دیگه ای بود نگاهاش لبخنداش و رفتارم زیرنظر میگرفت همه همکارا بهم می گفتن این با تو یه جور دیگه اس حتی اولیای دانش آموزان متوجه این قضیه شده بودن تااینکه نتونستم طاقت بیارم و تابستون با شماره ناشناس بهش همه ی حرفام گفتم و خودم معرفی کردم گفت حق بدین شک داشته باشم از کجا بدونم راست میگین و خانم فلانی هستین شاید دارید از اسم ایشون سواستفاده می کنید گفتم‌مهم‌نیست فقط خواستم حرفام بگم اونم دیگه جوابم نداد... به نظر شما با شماره اصلی خودم بهش پیام بدم و اعتراف کنم خودم بودم؟

خیابان پر است از آدم هایی که عطر تو را زده اند اما بوی تو را نمی دهند...🍃❤

نه دیگ نههه

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

تابستونم اشتباه کردی 

ینی متاسفانه کاری که تابستون کردی همچیو خراب کرده

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
1546

چی گفتی بهش؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

نه دگه به هیچ عنوان 

منتظرباش اگه بخوادت خودش یه حرکتی میزنه

من بلوچم  زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم💫 اهل سنتِ معتقدتوجه داشته باشین میگم معتقددددد شبی  به نام یلدا😊 جشنی به نام نوروز 😊جشنی بنام سالگردازدواج وتولد😊روزی به نام مادر وپدر وزنومرد 😊سالگردی بنام فوت وچهلم وهفتم وختم و لباس سیاه وعزاداریو سینه زنی وغیرذالک  نداره والسلام😐 اعتقادم همینه نمیتونم بخاطر یه عده بدروغ بگم نههههه خیلی خوبم داریمممم 😐واقعیت وحقیقت مذهبم همینه حالا یه عده میگنـ افراطه یاهرچی به خودمون ربط داره عزیز همونطور که من به اعتقاد شما کارندارم شمام نداشته باش ممنون دوست بادرکوفهم وباشعوروفرهنگم 😘😍حالا یه عده اهل سنتم وبه اعتقاداتشون  پایبند نیستن دلیل نمیشه بهم بگین حرفات  دروغه 

تو که اسم و فامیلتو گفتی پس شماره ناشناس چراا پیام دادی از اول با شماره خودت پیام میدادی . ولی خوب به نظرم دیگه پیام نده :( خودش اگه مطرح کرد یه وقت بگو

و روزی آسمان من دوباره آبی می شود و خورشیدی طلوع خواهد کرد 😊                                      .دوستان بعضی حرفا صرفا شوخیه و قصد بی احترامی و یا چیز دیگه ای نیست و یا اینکه فکر بدی هم نکنین 😈😐😐 .                                                                 اما اگر از حرفم ناراحت میشید حتماا بگید تا منظور اصلیمو بگم و درصورت اشتباه عذرخواهی کنم :))❤                                                  
1432
چی گفتی بهش؟ 

گفتم بهت علاقمند شدم و بهت میگم که خودم آروم بگیرم تو در قبال احساسات من مسئولیتی نداری و فقط بهت میگم که روحم آروم‌بگیره

اخه این چ کاری بود 

با شماره ناشناس رفتی 

خودتم معرفی کردی 

خب با شماره خودت پیام میدادی لااقل 

اصننن نباید میدااادی 

1537
واااای از دست شما. نه دیگه کاری نکن، بیشتر از این آبرتو نبر. اگه شاید شک داشته، تو بودی، میخوای مطمئ ...

چه ربطی به بی شوهری داری من حداقل ماهی چندتا خواستگار خوب دارم خیلی هم دختر موفقی هستم ولی قلبم پیش این گیره چیکارکنم؟اگه به شوهر باشه که تا شب شوهر میکنم ولی نمیخوام با خیانت ازدواج کنم برم‌تو زندگی کسی و چشمم دنبال کسی دیگه باشه

گفتم بهت علاقمند شدم و بهت میگم که خودم آروم بگیرم تو در قبال احساسات من مسئولیتی نداری و فقط بهت می ...

بازم تو آینده میبینیش آیا ؟

و روزی آسمان من دوباره آبی می شود و خورشیدی طلوع خواهد کرد 😊                                      .دوستان بعضی حرفا صرفا شوخیه و قصد بی احترامی و یا چیز دیگه ای نیست و یا اینکه فکر بدی هم نکنین 😈😐😐 .                                                                 اما اگر از حرفم ناراحت میشید حتماا بگید تا منظور اصلیمو بگم و درصورت اشتباه عذرخواهی کنم :))❤                                                  

چندسالتونه دوتاییتون؟ 

نه دیگه اگه میخواست همونجا خودش میگفت با شماره اصلیتون مسیج بدین یا یه جوری پیگیر میشد...

مثلا رفتارش چطوره؟

اخه پسرای پزشکی کلا با دخترای همسنوسالشون راحتن از لحاظ دوستی فقط 

1547