2737
2739

اون جریان که یادتونه اسم دوستای خودشو به عنوان معرف زده بود... حالا اینو بشنوید... صبح یه خانومی زنگ زد که بیایید مصاحبه منم از همه جا بیخیر میگم برا کجا میگه فلان جا میگم من درخواست ندادم کلا میگه نخیر درخواست دادین😑امروز وقت مصاحبه بندازم منم اصرار که نخیر خانوم اشتباه تماس گرفتین😕😑نگو آقا ۱۰ روز پیش خودش رزومه فرستاده و کلا یادش رفته به من بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهرت خیلی دوست داره بری سرکار؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2738
یعنی رسما هنگم ها... تازه میگه عیبی نداره برو اما یجوری جواب بده ردت کنن دیگه... از خانومه آدرس ...

با این وضع نری بهتره ها😆البته مشکلی نیس.باید میگفتی شوهرم رزومه رو فرستاده یادش رفته به من بگه

اصلا اشکال نداره به نظرم

اگه دوست داری بری سر کار

حتما برو

سعیتم بکن قبول شی

خیلیم باعث افتخارت باشه همسرت همچین کاری کرده

این یعنی دوستت داره

قبول شدنت خوشحالش میکنه

یعنی رسما هنگم ها... تازه میگه عیبی نداره برو اما یجوری جواب بده ردت کنن دیگه... از خانومه آدرس ...

بگید خیر

نمیدونم. به ۱۰ جا رزومه دادم ۷ تاش تماس گرفته. نمیدونم کدوم به کدومه!

سوال اون خانمم خیلی چیپ بوده. موظفه آدرس بده

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!

وااا چقد سخت میگیری

قبول کن فقط ک شوهرت مث یکی ک میشناسم گیجه

همینو قبول کنی برای خودت بسه

دیگه از هیچ کاریش تعجب نمیکنی

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
2706