2410
2553
عنوان

برای چاقی صورت چیکار کنیم

131 بازدید | 13 پست

تو اینترنت گشتم راه های زیادی گفته بود ولی تا حالا کسی کاری انجام داده که واقعا جواب داده باشه؟  شیر میدم و صورتم خیلی لاغر بدریخت شده.. 😩😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

فقی شیرهههه انگور 

فقططططط

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
اره ژله رو شنیدم جدی جواب میده؟  چه مدت استفاده کردی؟

از جواب هم ب رد هست😄😄 من یک ماهه جواب داد اخرای ۱۱ بود شروع کردم ب خوردن عید هرکس منو میدید فکر میکرد بوتاکسی چیزی کردم ولی الان پشیمونم نمیدونم چجوری ابشون کنم😂😂

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
2714
نحوه و مقدارمصرف؟ 

عین شربت 

یه مقدار بریز تو لیوان  بعد اب کن روش

هر چند قاشق که دوست داشتی میتونی بریزی ولی زیاد بشه شیرین میشه 

بهتره صبح ها خورده بشع

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
خوب بقیه بدن چاق نمیشه ایا؟؟؟

چربی مفید میده به بدن 

من یه مدت ک خوردم اصلا شکمم بزرگ نشد 

صورتم تپل شد و پاهام یکم