2737
2734

سلام من و شوهرم هر دو یک ج شاغلیم با خبر شدیم ک آخر این ماه تعدیل نیرو داریم. من تعدیل میشم شوهرم معلوم نیس. کلا میخام بدونین شرایط کاری مون خیلی خیلی خرابه.... خدا بزرگه البته ولی بزارین شرح حال بدم..

من یک گوشی دارم ک تاچش ضربه خورده سال 94 خودم خریدم و همون سال مزدوج شدم.

شوهرم میخاد یک گوشی 3.5 میلیون برام بخره پولش هم قسطی بده

خب هی گف گرون میشه و... من قبول کردم 

راستش نخواستم خیلی هم کم خرج باشم یا بزنم توی ذوقش...

گوشی رو به دوستش سفارش داده ولی هنوز نرسیده ... حالا ک بحث تعدیل پیش آمده میگم گوشی رو باز نکنیم همینجوری بفروشیمش 

چکار کنم خانما? تو رو خدا درست راهنمایی کنین ما تازه رفتیم اقدام برا بچه نمیخام بیفتم توی بی پولی نتونم چن تا چیز مقوی بخرم و بخوریم... رخت و لباس درست حسابی ندارم امسال کلا دو بار مانتو خریدم پالتو ام قدیمی شده.... من فک میکنم وقتی نداریم گوشی جدید برا چی اخه?

شوهرم هم ناراحته میگه کشتی منو

فکر کن این سه تومن نیس 😔😔😔

از طرفی هم میترسم گوشی رو نگیرم جلو خانواده شوهرم بد باشه این قناعت من فک کنن گدام بخدا نمیدونم 

من خیلی مقتصدم سالها کار کردم قدر پول رو میدونم و کل جهازم رو خودم خریدم 

خیلی شدهرم منو دوس داره منم دوست دارم ولی دلم نمیزاره من نمیتونم بی خیال باشم وقتی خرج واجبتر هس

به نظرتون چکار کنم?

بزودی دوقلوهام دنیا میان    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اگر گوشی ای که الان داری کارت رو راه میندازه، اون جدیده رو باز نکن و بفروش.

زیاد جالب نیست به قول خودت گوشی سه تومنی دست بگیری و واسه خرجای واجب تر خدای نکرده لنگ بمونی، اونم تو این شرایط شغلی پیش اومده.

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
2738

عزیزم حرفت درسته ولی گاهی ادم راهی رو ک شروع میکنه و میره باید تا تهش بره. با فامیل شوهر و اینکه بگن گداس و اینا کار ندارم. مهم نیس. اما سوهرت دوست داره واست بخره. از یه حدی بیشتر مقاومت نکن. تا یه جایی همراهیه.‌ممکنه کم کم حس کنه توهینه و یا ارزشب واسه نظرش قایل نیستی. ب غرورش برمیخوره. میخواد هدجور سده حرفش عملی کنه. بیخیال شو و قبول کن.‌نفروش. میگی نو هست ولی از قیمت بهرحال میوفته

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

راستش بانو به نظر من شما گوشی رو بفروشید 

آخه یه خانوم باردار به مواد غذایی سالم و مقوی زیادی نیاز داره 

آدم بهترین گوشی رو داشته باشه اما خودشو بچه هاش سلامتی نداشته باشن به درد نمیخوره 

امیدوارم مشکلاتتون زود حل شه 

همین رو چجوری بفهمانم ب شوهرم 😔😔😔

ببین منم یکی دو ماه پیش همسرم میخواست همچین کاری انجام بده و خیلی خوشحال بود که میخواست واسه من گوشی بخره.

ولی ازش تشکر کردم و بهش گفتم فعلا با همین گوشی اوکی هستم و کارم رو راه میندازه.

بهش گفتم اون پول رو بده به خودم تا پس اندازش کنم

و اتفاقا الان با همون پول دارم یه کار مفیدتر انجام میدم

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
ببین منم یکی دو ماه پیش همسرم میخواست همچین کاری انجام بده و خیلی خوشحال بود که میخواست واسه من گوشی ...

خب اون الان دگه سفارش داده ب دوستش😔😔😔😔😔دعوا میکنه با من

بابا من گوشی نمیخام 

بزودی دوقلوهام دنیا میان    
2706