2410
2553
عنوان

عفونت...

420 بازدید | 13 پست

سلام

چکارکنم من

من نزدیک ۲ساله همش دارو عفونت استفاده میکنم بازم عفونت دارم

ی ماه بهترمیشم دوباره شروع میشه

خسته شدم بخدا

این ماه میخوام اقدام کنم منتظرم جواب ازمایشم بیاد برم دکتر 

بنظرتون چکار کنم؟

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من شیاف ماریانا دارم استفاده میکنم بهتر شدم

شکل شياف چجوري هست ميشه بزاريد

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
2456
من شیاف ماریانا دارم استفاده میکنم بهتر شدم

برم داروخونه بگم شیاف بده؟؟

عکسش میزاری؟

چندتابخرم؟

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
2714
برم داروخونه بگم شیاف بده؟؟ عکسش میزاری؟ چندتابخرم؟

بیشتر عطاریا دارن

عکسشو گذاشتم ۱۲تاخریدم۴۰تومن

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559
بیشتر عطاریا دارن عکسشو گذاشتم ۱۲تاخریدم۴۰تومن

چجوري مصرف کردي ؟

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...