2733
2734

من سزارینم. اره تکمیلی ام. نبودمم میرفتم خصوصی. دو تا زایمان اورژانسی داشتم تو دولتی پدرم دراومد 

خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن
من سزارینم. اره تکمیلی ام. نبودمم میرفتم خصوصی. دو تا زایمان اورژانسی داشتم تو دولتی پدرم دراومد&nbs ...

خب شما دیگه دلبخواهی نیستی هزینه رو کامل بیمه میده بهتون.ولی اونایی زایمان اولشون ودلبخواهیه هزینه نمیده بیمه

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بیمه تکمیلی ندارم و میخام سزارین بشم موندم دکترم گفته در حد چهار میلیون میشه ولی به هیچ وجه حاضر به طبیعی نیستم

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
2731
2738
وقتی دهانه ی رحم مقداری باز میشه تزریق اپیدورال انجام میدن و دیگه درد نداری، طبیعی بدون درد

مرسی گلم

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
من بیمه تکمیلی ندارم و میخام سزارین بشم موندم دکترم گفته در حد چهار میلیون میشه ولی به هیچ وجه حاضر ...

مام بیمه نداریم اما تو شیراز اکثر دکترا بم گفتن7یا8چقد خوب ب شما گفتن4اهل کجایی؟!

مهربان باش اما احمق نه..👣
2706